HP Omen 17-CM2005NT iyi midir?

Bütçe
40000
@Artoria Pendragon
Hocam merhabalar ben de benzer bi konuda takıldım. Uyguna strix vardı kalmadı. Şimdi arkadaşın aldığı model ve alttaki iki modelde kaldım. Fiyat performans hangisini önerirsiniz? Asus hp çok fark var mıdır ?

Omen kalite olarak gayet iyi bir model, STRIX'le fazla farkı yok. Bütçeniz o kadar varsa 4080'in yaygınlaşması beklenebilir belki, onun dışında 4070'e 54 bin vermeyi mantıklı bulmuyorum.

Omen kalite olarak gayet iyi bir model, STRIX'le fazla farkı yok. Bütçeniz o kadar varsa 4080'in yaygınlaşması beklenebilir belki, onun dışında 4070'e 54 bin vermeyi mantıklı bulmuyorum.
Aslında kendi kullandığım model de eski yani 960m kullanıyorum. Her türlü büyük bir fark yaratacak ama işte bu işin sonu yok 40 a çıkmışken oraya çıkayım mı diye düşünüyor insan. Omen işimi fazlasıyla görür gibi. Teşekkür ederim

Bu modelden aldım gayet iyi ve stabil render testlerinde 80 dereceyi geçmedi.Fanlar sıcak havayı iyi transfer ediyor tabii biraz sesli oluyor ama normal kullanımda hiç ses yok.Ekran kalitesi iyi.Sesi şahsımca en iyilerinden diyebilirim.Klsvye benim hoşuma gitti bu zevk işi herkesin ki farklı olabilir.
Testler
Cinebench R23 Puanı 21000 cb
Cinebench R15 Puanı 3400 cb
Corona Render 1.3 64 saniye
Vray 5 Cpu benchmark 15000

Bu modelden aldım gayet iyi ve stabil render testlerinde 80 dereceyi geçmedi.Fanlar sıcak havayı iyi transfer ediyor tabii biraz sesli oluyor ama normal kullanımda hiç ses yok.Ekran kalitesi iyi.Sesi şahsımca en iyilerinden diyebilirim.Klsvye benim hoşuma gitti bu zevk işi herkesin ki farklı olabilir.
Testler

Hocam sizde ki model hp omen 4060'lı versiyon mu?

Son düzenleme:
Ben de sipariş verdim ama elime ulaşmadı henüz.

Testler
Güle güle kullanın hocam.

Hocam zahmet olmazsa sizden bir ricada bulunacağım bu laptobun siparişini geçmemi engelleyen tek neden ekranın QHD olması. Gerek internet altyapısı gerek bilgisayarın ilerleyen yıllarda performans kaybından dolayı videoları ve oyunları 1080p çözünürlükte oynatmam gerekecek ve 2k ekranda full hd çözünürlüğün kötü gözüktüğü söyleniyor. Sizden ricam laptopbunuzda bunu test eder misiniz? Varsa bir videoyu ve oyunu 1080p çözünürlükte açıp görüntü bulanık veya normal 1080p den kötü gözüküyor mü aydınlatır mısınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı