HP Omen 17 coil whine var mı?

Hocam merhaba. Size de sormak isterim aynı ürünün siparişini verdim. Cihazın oyunlardaki işlemci ve ekran kartı sıcaklık değerleri hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim.

Şöyle mesela bu sabah GoW oynadım çok değil ama yarım saat ayarlar Ultra'nın da Ultra'sı FPS sabit 90'larda işlemci sıcaklığı da Max 92 gördüm ama uzun süre oyun oynama şansım olmadı hiç. Bu akşam sana fotoğraf atarım unutmazsam.

Şöyle mesela bu sabah GoW oynadım çok değil ama yarım saat ayarlar Ultra'nın da Ultra'sı FPS sabit 90'larda işlemci sıcaklığı da Max 92 gördüm ama uzun süre oyun oynama şansım olmadı hiç. Bu akşam sana fotoğraf atarım unutmazsam.
Hocam iyi olur farklı bir kaç oyunda biraz detaylı bir oyun testiyle beraber farklı ayarlarda sıcaklık değerlerinin fotolarını atarsanız çok iyi olur özellikle işlemci sıcaklıkları önemli. Farklı ayarlardan kastım güç yönetiminden işlemcinin performance ve balance modlarda ayrı ayrı denenmesi prizdeyken ve prizde değilken de bakılması gibi. Mümkünse bu testleri yaparken fan ayarlarınız turbo modda olsun. Bununla beraber aıdata64 occt ve prime 95 gibi işlemci ve ekran kartını test eden programlardan birini kullanırsanız net sonuçlar elde etmiş oluruz. Şimdiden teşekkürler haber bekliyoruz sizden.

Güle güle kullan dostum, musadenle birkaç sorum olacak. SSD yazma ve okuma hızları nedir? Bilgisayarın açılması kaç saniye sürüyor? Bir de ağırlığı nasıl universite için alacağım taşımada zorluk çıkarır mı?
Ağırlık olarak şart aleti 1.2 kg laptop 2.9 toplam 4.2 kg ağırlığında ssd okuma 6500 yazma 5000 kurduğun Windows a göre değişir 6 10 sn arasında açılması var

Dosya Ekleri

• IMG_20220509_192027.jpg
    IMG_20220509_192027.jpg
    258,3 KB · Görüntüleme: 18

Geri
Yukarı