HP Omen 17 vs Acer Nitro 5

• Konuyu başlatan AGe
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 29
  • Görüntüleme 2B
O bütçede tercih edilebilecek farklı alternatifler varken Acer listenin sonunda olmalı hocam.
Anladım teşekkür ederim sizin tavsiye edebileceğiniz bir model var mı ?
Acer'in ki de iyidir ama Lenovo'nun ki çok daha iyi MUX ise böyle:
Oyunlarda performans artışı sağlayan bir özellik.
Anladım teşekkür ederim
Acer'in ki de iyidir ama Lenovo'nun ki çok daha iyi MUX ise böyle:
Oyunlarda performans artışı sağlayan bir özellik.
Çok aşırı anlamıyorum bu bilgisayar işinden sizin tavsiye edebileceğiniz model var mı ortalama bu fiyat bantlarında, ekran kartı olarak minimum 3060 düşünüyorum.
Asusun rog ve tuf serileri nasıldır ?

Legion 5 ve Omen 17 düşünülebilir, ikisi de kağıt üzerinde iyi makinedir ancak son kullanıcı performansında ne sunar bilmiyorum.
Omen çok mantıklı geliyor aslında
Monster tulpar serilerine de baktım özelliklerine göre fiyatları uygun geldi ama çok fazla kötü yorum var kafamı karıştırdı.
Bir de Casper excalibur da özelliklerine göre fiyatı çok uygun geldi ama o da monster gibi çok fazla kötü yorum almış karasız kaldım o yüzden.
Legion 5 ve Omen 17 düşünülebilir, ikisi de kağıt üzerinde iyi makinedir ancak son kullanıcı performansında ne sunar bilmiyorum.
HP Victus nasıldır peki?

Omen çok mantıklı geliyor aslında
Monster tulpar serilerine de baktım özelliklerine göre fiyatları uygun geldi ama çok fazla kötü yorum var kafamı karıştırdı.
Bir de Casper excalibur da özelliklerine göre fiyatı çok uygun geldi ama o da monster gibi çok fazla kötü yorum almış karasız kaldım o yüzden.
Bütçeniz de sorun yoksa Monster ve Casper'a bulaşmamanız iyi olur.
Casper'ın laptopları sorunludur, Monster ise şans işi.

Araştırarak Legion 5 ya da Omen 17
düşünebilirsiniz.

Ekran kartlarının performansı için birsürü watt değeri var hangileri yada hangi değer ve üzeri alınabilir?

Omen çok mantıklı geliyor aslında.
Monster Tulpar serilerine de baktım özelliklerine göre fiyatları uygun geldi ama çok fazla kötü yorum var kafamı karıştırdı.
Bir de Casper Excalibur da özelliklerine göre fiyatı çok uygun geldi ama o da Monster gibi çok fazla kötü yorum almış karasız kaldım o yüzden.

Monster almak kumar oynamaktır, Casper almak pişmanlıktır. Saygılar.

Bütçeniz de sorun yoksa Monster ve Casper'a bulaşmamanız iyi olur.
Casper'ın laptopları sorunludur, Monster ise şans işi.

Araştırarak Legion 5 ya da Omen 17
Düşünebilirsiniz.

Teşekkürler. Bakım ve servis olarak sizce hangisi daha mantıklı iki modelden

OMEN'in bu modeli var. Satıcı başta Max-Q dedi ekran kartı için ama bu modelin Max-Q versiyonu yok. Sonra forumdan bir arkadaş HP Türkiye'yi aradı, cihazın içerisinde 140W 3070 olduğu belirtilmiş. Forumdan alanlar oldu. Onların kesin incelemesini bekleyip bu ürünü al derim.

Geri
Yukarı