HP Omen 17 vs Lenovo Legion 5 Gaming vs Monster Tulpar T7

Bütçe
En fazla 25.000
Bende ASUS düşündüm fakat MUX olayı olmadığından vazgeçtim. Hatta geçenlerde forumda konu açtım hangi modellerde MUX var DİE biri 2022 modellerinde var dedi bulamadım. Ben 17 inç monitörlü model bakıyorum bu arada 15 bana çok küçük geliyor. Bir model MSI buldum 1-2 yerde 2 satıcı anakart değişmiş sıfırlanmış 2 yıl garantisi var dedi. O modelden de soğudum. Sıfır hiç açılmamış olanı var ama anladığım kadarıyla bu modelde anakart sorunu var gibi ya da başka bir sorun tam net bir şeyye ulaşamadım. Model bu;

Hocam genel anlamda servisler Türkiye'de çok büyük sorun. Monster var bildiğim sağlam olan. Yanılmıyorsam bir arkadaşın ROG cihazı anakart kısadevre dolayısıyla pert olmuştu forumda. Yine de illa yapan yerler vardır diye düşünüyorum.

@messinicocugu Hocam nasıldı bu model? Hatırladığım kadarıyla güzeldi.

İyi model yalnız o paraya alınmaz daha ucuza daha iyi Legion 7 var:

Son düzenleme:
@messinicocugu hocam gözün olayım Omen önermeyin zaten zor zahmet kurtuldum cihazdan. 3070 MUX'lu 17. İnç monitörlü bir model söyleyin

Monitör de alırsanız Legion 7 alın hocam.
17,3 olması zorunluysa attığını da alabilirsin.

Merhaba Omen kullanıcları için rahat bir şekilde iletişime geçip sorunları çözmek adına telegram grubu kuralım diyorum, fakat bu forumdan yazınca mesajlar siliniyor. Nasıl bir çözüm yaparız

Merhaba Omen kullanıcları için rahat bir şekilde iletişime geçip sorunları çözmek adına telegram grubu kuralım diyorum, fakat bu forumdan yazınca mesajlar siliniyor. Nasıl bir çözüm yaparız
Grup daveti, link vs. paylaşmak yasak. Ben daha önce discord grubu için paylaştığımda ban yemiştim. O yüzden sıkıntılar için buradan devam etmek gerekiyor. Techopat üzerinden Omen kullanıcıları diye bir konu açmak yasak mı değil mi bilmiyorum o yüzden sormak lazım.

Geri
Yukarı