Elektronik HP Omen 25i monitör 3.799 TL

Ah be aldığım kötü haber olabilir bende monitör alacaktım bunu vazgeçtim başka alacağım sanırım ve işitme engelli olduğum için kulaklık düzgün yok.
Kendinden hoparlörlü bu fiyat bantlarında benim bildiğim yok biraz daha fiyat yükseltirseniz aoc 24G2SPU ya bakabilirsiniz baya önerilen bir model.

Kendinden hoparlörlü bu fiyat bantlarında benim bildiğim yok biraz daha fiyat yükseltirseniz aoc 24G2SPU ya bakabilirsiniz baya önerilen bir model.
Evet hocam dediğin monitörü alacağım 2. aklımda bu vardı neyse HP bitti artık onu yerine AOC 24G2SPU/BK alacağım ve teşekkür ederim.

Selam, kusura bakmayın konuyu açtığım için tekrar. Şu anda 4500TL monitörün fiyatı sizce halen değer mi? Daha iyi bir alternatif var mıdır? Yeşillendirirseniz sevinirim.

Selam, kusura bakmayın konuyu açtığım için tekrar. Şu anda 4500TL monitörün fiyatı sizce halen değer mi? Daha iyi bir alternatif var mıdır? Yeşillendirirseniz sevinirim.
Bence acele etme dostum. 11 Kasım indirimleriene kadar 3800 olmasa bile 11 kasımda olur bence. Veya HB olmaz başka yerde olur. 700 TL fark ödemek mantıklı olmayabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı