Elektronik HP Omen 25i monitör 3.799 TL

Bu monitöre uygun VESA aparatı var mı acaba? VESA bağlantısı 45 derecelik açıda monte edilmiş bu sebepten bir aparat olursa daha rahat bağlantı yapılabilir. (Ya da aparatsızda yapılabilir mi?)

Bir tane buldum ama etsy'de biraz fazla fiyata satılıyor. Bu konuda bilginiz var mı?

@Saint Lucia

Bu monitöre uygun VESA aparatı var mı acaba? VESA bağlantısı 45 derecelik açıda monte edilmiş bu sebepten bir aparat olursa daha rahat bağlantı yapılabilir. (Ya da aparatsızda yapılabilir mi?)

Bir tane buldum ama Etsy'de biraz fazla fiyata satılıyor. Bu konuda bilginiz var mı?

@Saint Lucia

Normal VESA standartında ölçüsü. 100x100 ile normal bir monitör gibi bağlantı yapıyorsunuz.
https://www.etsy.com/listing/1425157642/vesa-adapter-for-hp-omen-25i-gaming buradan bakmışsın. Ölçü de yanlışlık yok. 45 derecede derken anlayamadım. Önemli olan VESA çapıdır.
Adamlar ürünün açıklamasında da belirtmiş.
75 ve 100 mm uyumludur demiş.

Az önce monitör jiletine sarılmış kutusunda hasar olmadan geldi. Ürün gerçek sıfır koruma bantları falan onu belli ediyor. İlk izlenim hayatımda çok monitör aldım değiştirdim ve ben bunun kadar ağır bir monitör görmedim. 27 inç lenovo legion monitörde aldım iade ettim bunun ağırlığı onda bile yoktu. Buda gerçekten kaliteli sağlam bir monitör olduğunu hissettiriyor.

Dosya Ekleri

• IMG_20231102_121816.jpg
    IMG_20231102_121816.jpg
    127 KB · Görüntüleme: 73
Az önce monitör jiletine sarılmış kutusunda hasar olmadan geldi. Ürün gerçek sıfır koruma bantları falan onu belli ediyor. İlk izlenim hayatımda çok monitör aldım değiştirdim ve ben bunun kadar ağır bir monitör görmedim. 27 inç lenovo legion monitörde aldım iade ettim bunun ağırlığı onda bile yoktu. Buda gerçekten kaliteli sağlam bir monitör olduğunu hissettiriyor.
Hayırlı olsun. Ölü pixel falan durumu nedir hocam ilk kulllanımdan sonra yorumlarınızı bekliyorum.
Bende aldım ama laptop yanında kullanacağım biraz kafam karıştır. Birçok yerde laptop 60 Hz ekrana sahip olduğu için 165 Hz de performans kaybı yaşarsın laptop ekranını kapatman gerekir gibi yorumlar gördüm iptal etmeyi falan düşünüyorum

Normal VESA standartında ölçüsü. 100x100 ile normal bir monitör gibi bağlantı yapıyorsunuz.
https://www.etsy.com/listing/1425157642/vesa-adapter-for-hp-omen-25i-gaming buradan bakmışsın. Ölçü de yanlışlık yok. 45 derecede derken anlayamadım. Önemli olan VESA çapıdır.
Adamlar ürünün açıklamasında da belirtmiş.
75 ve 100 mm uyumludur demiş.
Arkadasındaki panelin düz/kare değil, 45 derecelik açı ile elmas şeklinde montaj edilmesinden dolayı VESA uyumsuz olacak diye düşünmüştüm. Dediğiniz gibi VESA ucunu 45 derece döndürerek takarsak bir problem olacak gibi görünmüyor. Teşekkürler..

Selam hocam hoparlör var mı acaba bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler.

Bu monitörü almaya karar verdim, fiyatı yükselmiş yetişemedim 3.799 TL olsaydı alacaktım. Hiç sanmıyordum ama belki dedim bir ihtimal kırmazlar o fiyattan verirler, bayağı bir moralim bozuldu, tekrar indirime girmesini bekleyeceğim.
Screenshot_2.png

Geri
Yukarı