HP Omen Encoder ve Steelseries Prime FPS MacBook Air M1'da çalışır mı?

burakbarakli

Kilopat
Daha fazla  
Klavye olarak Omen Encoder, mouse olarak SteelSeries Prime FPS almaya karar verdim. Bu ürünlerin MacBook'la çalışmasında problem olur mu acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Klavye olarak Omen encoder, mouse olarak SteelSeries Prime FPS almaya karar verdim. Bu ürünlerin MacBook'la çalışmasında problem olur mu acaba?

@GalaxySal450 hocam ne der bilemem ama ben bu klavyeyi öneririm klavye yerine:KEMOVE K68SE oyun mekanik klavye, yüzde 65 kompakt QWERTY klavye mekanik anahtarları ile brown switch, USB kablosu oyun klavyesi PC Windows/Mac Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Mouse tarafında tercih çok iyi.
MacBook ile çalışmalarınızda sıkıntı çıkarmazlar.

@GalaxySal450 hocam ne der bilemem ama ben bu klavyeyi öneririm klavye yerine:https://www.akakce.com/c/?z=134&s=1&v=11707&p=367090939&c=20155&k=9649&g=367090939&f=/r/?pr=367090939&vd=11707&pg=367090939
Mouse tarafında tercih çok iyi.
MacBook ile çalışmalarınızda sıkıntı çıkarmazlar.
Link bozuk.

Klavye olarak Omen Encoder, mouse olarak SteelSeries Prime FPS almaya karar verdim. Bu ürünlerin MacBook'la çalışmasında problem olur mu acaba?
Olmaz, çalışırlar.

Link bozuk.

Olmaz, çalışırlar.

MacOS ile uyumluluk sağlar. Alınır.

Hocam bu markayı daha önce hiç görmediğim için tırstım biraz açıkçası. İleride problem yaratır mı bir de yurtdışında satılıyor sadece.

Hocam bu markayı daha önce hiç görmediğim için tırstım biraz açıkçası. İleride problem yaratır mı bir de yurt dışında satılıyor sadece.

Kemove'dan tırstıyanız Akko önerebilirdim hocam ama fiyatları aşırı uçuk.
Kaldı ki Kemove da kaliteli bir markadır. Yurtdışındaki %60-65 klavyelerin satış hacminde önemli payları bulunuyor Akko ile beraber.

Kemove'dan tırstıyanız Akko önerebilirdim hocam ama fiyatları aşırı uçuk.
Kaldı ki Kemove da kaliteli bir markadır. Yurtdışındaki %60-65 klavyelerin satış hacminde önemli payları bulunuyor Akko ile beraber.
Hocam klavye aşırı tatlı duruyor almaya karar verdim gibi. Şu an kafa karışıklığımın tek sebebi klavye beyazken mouse siyah olacak. Beyaz bu fiyatlarda mouse bulamadım. Öneriniz var mıdır acaba?

Hocam klavye aşırı tatlı duruyor almaya karar verdim gibi. Şu an kafa karışıklığımın tek sebebi klavye beyazken mouse siyah olacak. Beyaz bu fiyatlarda mouse bulamadım. Öneriniz var mıdır acaba?

Bütçe artarsa: https://www.akakce.com/mouse/en-ucu...z-optik-kablolu-oyuncu-fiyati,1127401778.html

Bütçe artarsa: https://www.akakce.com/mouse/en-ucu...z-optik-kablolu-oyuncu-fiyati,1127401778.html
Hocam, Razer DeathAdder Essential'ı araştırdığımda sensörden dolayı önerilmediğinin görmüştüm hatta @GalaxySal450 hocam önermiyordu diye hatırlıyorum. Diğer attığınız Glorious modellerinin de görünüşlerini hiç beğenmedim modelleri çok çirkin olmuş bence. DARMOSHARK N3 Kablosuz Gaming Mouse - Kailh GM 8.0 - PAW 3395 - Beyaz bu ürün alınır mı acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı