HP Omen laptop 15-EN1011NT alınır mı?

Alperen Değer

Kilopat
Yer
Aydın
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Alınır. Fiyatı gayet iyi. MUX Switch eksiği var ancak. Detaylı inceleme için:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Mux olmaması AŞIRI kötü bir durum mu ?
Alınabilir. (RTX 3070 laptop fiyatlarına bakmadım.)
Şuan alınabilecek en ucuz bu sanırım.

@Alperen Değer
Aşırı bir kötü durum değil. Hangi oyunları oynadığınıza bağlı olarak değişir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Single-hikayeli oyunları severim. Online olarak bazen Valorant, çıktığı zaman belki yeni Battlefield gibi değişir. Hardcore online bir oyuncu değilim.
Panel zaten 144Hz MUX'a pek gerek de olacağını sanmıyorum, bütçeniz olursa monitör alıp MUX işlevini sağlayabilirsiniz.
Hocam senin düşüncelerin ne ? Alma yada al gibisinden ? Eğer maddi olarak buna yetemezsem İtopya'dan Aorus 3060 düşünüyorum.

Single-hikayeli oyunları severim. Online olarak bazen Valorant, çıktığı zaman belki yeni Battlefield gibi değişir. Hardcore online bir oyuncu değilim.
Sizi çok fazla etkilemez diye düşünüyorum. Yine de attığım videodan MUX On vs MUX Off grafiklerine bakın.

Hocam senin düşüncelerin ne ? Alma yada al gibisinden ? Eğer maddi olarak buna yetemezsem İtopya'dan Aorus 3060 düşünüyorum.
Benim bütçem bu ürüne yetiyordu. MUX'a ihtiyaç olan oyunlar oynadığımdan Aorus 15P aldım. CS:GO'da (Yüksek ayarlar) +260 FPS alabiliyorum MUX sayesinde ve panelde 240Hz zaten. 100W 3070 olduğundan gücü 130W 3060'a yakın. AMD işlemci olduğundan da Aorus 15P'den %10 civarı güçlü olduğunu tahmin ediyorum.
İşlemci gücü olarak Aorus'tan daha iyidir.

Geri
Yukarı