HP Omen laptop 15-EN1011NT alınır mı?

mcelik0

Decapat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğim kadarıyla MUX yok. RAM'ler de 2x8'di %99.

Hocam RAM'ler Dual olduğu için MUX'u pek farkedeceğimi sanmıyorum biraz da araştırdım mimarlık okuyacağım mimarlık ve render için Omen daha iyi olabilir demişler başka bir yazıda Online olarak LoL CS:GO oynuyorum onun dışında AAA oyunlar oynuyorum sence alınır mı?

Hocam bu üründe 3060 var fakat benim alacağım üründe 3070 var araştırdığıma göre mimarlık render ve oyun için HP Omen alınır diyorlar sizce alınır mı?
Aşağı yukarı bu fiyatlara Intel işlemcili versiyonu vardı. MUX vardı sanırım o modelde bir bakabilirsiniz.

Intel'in performansı Ryzen'den geride hocam araştırdığıma göre.

Hocam RAM'ler Dual olduğu için MUX'u pek farkedeceğimi sanmıyorum biraz da araştırdım mimarlık okuyacağım mimarlık ve render için Omen daha iyi olabilir demişler başka bir yazıda Online olarak LoL CS:GO oynuyorum onun dışında AAA oyunlar oynuyorum sence alınır mı?

Hocam bu üründe 3060 var fakat benim alacağım üründe 3070 var araştırdığıma göre mimarlık render ve oyun için HP Omen alınır diyorlar sizce alınır mı?

Intel'in performansı Ryzen'den geride hocam araştırdığıma göre.
Hp omeni aldınız mı, aldıysanız yorumlarınız neler? Ben de https://www.epey.com/laptop/hp-omen-15-en1010nt-434m2ea.html düşünüyorum bilginiz var mı önerir misiniz? (Bilgisayar müh öğrencisiyim dersler, programlama vs için kullanacağım)

HP Omen'i aldınız mı, aldıysanız yorumlarınız neler? Ben de https://www.epey.com/laptop/hp-omen-15-en1010nt-434m2ea.html düşünüyorum bilginiz var mı önerir misiniz? (bilgisayar müh öğrencisiyim dersler, programlama vs için kullanacağım)

Hocam ürünü 1 aydır kullanıyorum ses kalitesi falan bayağı üst düzey zaten bang and olufsen ses sistemi var özellikleri de seni bayağı uzun yıllar idare edecek düzeyde fakat biraz ısınıyor bende oyun oynarken Boost'u kapatıp oynuyorum oyunlarda Boost kapalıyken 65 68 derece aralarında seyir ediyor denediğim oyunlar RDR2 Cyberpunk AC vallhalla RE8 village tarzı oyunlar.

Hocam ürünü 1 aydır kullanıyorum ses kalitesi falan bayağı üst düzey zaten bang and olufsen ses sistemi var özellikleri de seni bayağı uzun yıllar idare edecek düzeyde fakat biraz ısınıyor bende oyun oynarken Boost'u kapatıp oynuyorum oyunlarda Boost kapalıyken 65 68 derece aralarında seyir ediyor denediğim oyunlar RDR2 Cyberpunk AC vallhalla RE8 village tarzı oyunlar.
Anladım teşekkürler. Bir de ekran kartı max-q yazıyor ama kaç watt olduğunu bulamadım. 100w olduğunu söyleyenler var. 130w 3060 a kıyasla performansı nasıldır?

Anladım teşekkürler. Bir de ekran kartı Max-Q yazıyor ama kaç Watt olduğunu bulamadım. 100W olduğunu söyleyenler var. 130W 3060'a kıyasla performansı nasıldır?

100W sanırım hocam Cyberpunk'ta Ultra'da DLSS kalitede RTX açık 60 FPS sabit oynuyorum ara ara 50 civarına düşüyor. 3060 ile bence kıyasalama yeni çıkacak oyunlarda bayağı fazla VRAM kullanılıyor 8 GB olması da ayrı bir artısı öyle düşün.

Geri
Yukarı