HP Omen vs Victus 16

KachikaV2

Femtopat
Daha fazla  
İlle de HP diye inat etmiyorsanız.
Şu daha iyi bence.

Geldi bir tane ama gıcıklığına da yapmış olabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geldi bir tane ama gıcıklığına da yapmış olabilir.
Daha çok gelir. İnsanlara sorduklarından sorudan başka cihaz önermeye bayılır millet. Bir de laptop önerisine masaüstü niye almıyorsunuz tipler de vardı. Şu an konuları gez her konu altında Nitro 16 önerisi göreceksiniz. Piyasa da herkes Nitro 16 ile gezecek. Bu adam Nitro 16 bilmiyor mu zaten biliyor ama millet ezberinde sallıyor sizene bunu almak istemiş 2 model arasında kalmış soruyor.

İlle de HP diye inat etmiyorsanız.
Şu daha iyi bence.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İlle de HP diye bir takıntım yok ama beni HP ile Acer'in arasındaki kalite farkını araştırmaktan kurtarabilirsen memnun olurum.

Daha çok gelir. İnsanlara sorduklarından sorudan başka cihaz önermeye bayılır millet. Bir de laptop önerisine masaüstü niye almıyorsunuz tipler de vardı. Şu an konuları gez her konu altında Nitro 16 önerisi göreceksiniz. Piyasa da herkes Nitro 16 ile gezecek. Bu adam Nitro 16 bilmiyor mu zaten biliyor ama millet ezberinde sallıyor sizene bunu almak istemiş 2 model arasında kalmış soruyor.

A abi bozmuş gibi gözükürsem aff ola da eğer Nitro 16 daha iyiyse tercihlerim dahiline katabilirim lakin Intel işlemci olması taraftarıyım.

@KachikaV2 Intel ise tercihin Omen veya Nitro 16 alabilirsiniz. Acer yazılım desteği kötü ve TR şartlarında servisi uğraştırıyor. SMS Infocoom şikayet üzerine değişim sağlayabilmiştim genelde DOA raporunu biz vermeyip deyip zora kalınca rapor veriyor Acer. Raporu da 20 gün sonunda gönderim sağlamışlardı.

@KachikaV2 Intel ise tercihin Omen veya Nitro 16 alabilirsiniz. Acer yazılım desteği kötü ve TR şartlarında servisi uğraştırıyor. SMS ınfocoom şikayet üzerine değişim sağlayabilmiştim genelde doa raporunu biz vermeyip deyip zora kalınca rapor veriyor Acer. Raporu da 20 gün sonunda gönderim sağlamışlardı.

Nitro 16 istediğim sistemde pahalıya patlıyor Omen'dan yana kullanacağım tercihimi sanırım.

Ayrıyeten bir konuda danışmak istiyorum arkadaşımın aldığı Victus 15'in 2.SSD slotu sökülü olarak gelmişti Omen da böyle bir durumla karşılaşır mıyım acaba.

Yeni konular

Geri
Yukarı