HP Pavilion 15-EC0003NT vs Acer Nitro 5

carbonoit

Hectopat
Daha fazla  
Sizce?

İkisi de değil, bu;

Bu laptop hakkında birçok şikayet duydum. Isınma konusunda. Fakat Monster Abra A5 V15.7 15,6" Oyun Bilgisayarı 16 GB RAM ve 1TB HDD ile 7946₺

Sizce?
Acer.

Attığını iki laptop arasından Acer'i alın derim. HP'de GTX 1660 Ti olsa da işelmcisi iyi değil.

Sikayeti nereden duydunuz hangi siteden hangi yil kasadan Türkiye'de gercekten ya insanlarda sorun var ya da bende. Ya bir şey hakkinda negatif goruslerin olabilir ve bunun temeli olur kanitlarla beraber konusursun eksik taraflarini ve sonra begendigin veya pozitif dusunceye sahip oldugun bir urun veya dusunce hakkinda da nesnel yargilar cercevesinde One cikarirsin sonra ise tecrubelerini paylasirsin.Kardesim bende HP var yeni aldim paneli 60 Hz acikcasi pek guzel degil tasariminida pek begendigim soylenemez ama ne performans ne isinma sorunu yasiyorum. Motherboardindan her seyine kadar ortalama bir kalite sunuyorlar. Hoparlorleri muazzam bu arada orasi bayaa kaliteli bataryasida gayet yeterli. 1 sene sonra Monster Abra gibi 45 dk sonra pil bitmez merak etme.

Yeni konular

Geri
Yukarı