HP Pavilion 15-EC1008NT vs Acer Nitro AN515-44

Adaptörün düşük olmasının etkisini sadece işlemci ve ekran kartını aynı anda tam performansla kullanan uygulamalarda görürsünüz. Onun dışında oyunda etkisi olmaz.
Monster konusunda görüşlerinize katılıyorum ama :).
Ayrıca eklemeyi unutmuşum, bence Nitro 5 modeli var. Oyunlarda işlemci ortalama 65 70 derece aralığında çalışıyor. Ekran kartı en fazla 60 derece görüyor. Fanlar son seviye çalışmadan bu sıcaklıklar. Yani çok sesli olmuyor. Chrome'da çoklu sekme kullanıp ve video izlerken 35 derecede çalışıyor, fanlar kapalı oluyor.
Arkadaşlar şu lütfen şu bireyi rapor edelim. O watt farkı yalnızca tam performansla kullanılan uygulamalarda geçerliymiş oyunlarda etkisi olmazmış. Patlamalı kahkaha attım. Yanlış bilgilendirmekten rapor edelim lütfen arkadaşı. Yorumunu silmesinin ya da değiştirmesinin önüne geçmek adına ekran görüntüsünü paylaşıyorum. Bilmedikleri konular üzerine şöyle yorumlar yapan insanları gördükçe hayattan soğuyorum.

WX.png

Arkadaşlar şu lütfen şu bireyi rapor edelim. O watt farkı yalnızca tam performansla kullanılan uygulamalarda geçerliymiş oyunlarda etkisi olmazmış. Patlamalı kahkaha attım. Yanlış bilgilendirmekten rapor edelim lütfen arkadaşı. Yorumunu silmesinin ya da değiştirmesinin önüne geçmek adına ekran görüntüsünü paylaşıyorum. Bilmedikleri konular üzerine şöyle yorumlar yapan insanları gördükçe hayattan soğuyorum.

Eki Görüntüle 822571
Hahaha. Laptop firmaları falan zaten rastgele adaptörler koyuyorlar değil mi? 185 wattla 200 watt arasında batarya dolum hızından başka fark olmaz. Bu işin içinde mühendisler falan yok laz müteahhit hesabı laptop topluyolar sanıyorsun galiba hahaha. Yorumu silip değiştireceğimi nereden çıkardın? O üslubuna da dikkat et karşında arkadaşın yok.
İmla.

Son düzenleme:
Öncelikle sunu belirtmek isterım bende de arkadasınn attıgı HP'nın tam olarak aynısı var ve The Witcher 3'de derecelerın yuksek oldugunu soylıyebılırım 82 CPU derecelerını gördum(altta ekstra sogutucu var ) ve aşırı evet hem de çok aşırı derecede fan sesi var şu an ısın dogrusu iade edip etmeme arasındayım başka oyunlarda pek deneyımleyemedım ama fan sesı ortalama aynı olur diye düşünüyorum.
Hangi model için söylediniz anlamadım ?

Bu laptoptaki 1660 Ti Max Q diye biliyorum.

Doğru 1660 Ti Max Q ama Çok büyük fark yok sadece birkaç FPS, Ama diğer yandan termal değer ve güç tüketimine bakınca çok çok daha iyi gelir. Hem den 1650 Ti'dan daha iyi
Öncelikle sunu belirtmek isterım bende de arkadasınn attıgı HP'nın tam olarak aynısı var ve The Witcher 3'de derecelerın yuksek oldugunu soylıyebılırım 82 CPU derecelerını gördum(altta ekstra sogutucu var ) ve aşırı evet hem de çok aşırı derecede fan sesi var şu an ısın dogrusu iade edip etmeme arasındayım başka oyunlarda pek deneyımleyemedım ama fan sesı ortalama aynı olur diye düşünüyorum.

Bu arada Intel'ler aynı oyunlarda 95 Derece civarında bilginiz olsun

Hangi model için söylediniz anlamadım ?
hp pavilion ex1008NT için soyledım
Doğru 1660 Ti Max Q ama Çok büyük fark yok sadece birkaç FPS, Ama diğer yandan termal değer ve güç tüketimine bakınca çok çok daha iyi gelir. Hem den 1650 Ti'dan daha iyi

Bu arada Intel'ler aynı oyunlarda 95 Derece civarında bilginiz olsun
inanın aklımda o kadar soru işareti var ki şuan iade istedim bakalım onay alıcak mı alırsa gönderıcem the witcher 3 oynarken core temp uygulaması ıle maks degerı 99 gördüğünü kayıt etmıs tabi saniyelik ama düşündürüyor ınsanı tabi bu durum ne yapmam gerektıgı hakkında neredeyse hiçbit fiktim kalmadı pc den memnunum ama fan olayı sınırımı oldukca bozmaya basladı

Geri
Yukarı