Acer Nitro 5 AN515-44 vs. HP Pavilion 15-EC1008NT

Arkadaşın linkini bıraktığı üründe de bu tasarım var, eski yeni yok; gördüğümü söylüyorum. Kullanılan tasarımı paylaşıyorum. Buraya tıklayarak daha fazla bilgi alabilirsin, satış mağazası bu resimleri kullanmış.
Hocam haklısınız. Çok saçma olan eski tasarımı yeniden kullanmış. Kusura bakma.

Farkındayım dostum, satış mağazası ürün fotoğrafı olarak bu fotoğrafları kullandığı için bunu baz aldım demek istedim ama tam anlaşılmamış sanırım. Eğer tasarımı bu şekilde kesinlikle alınmamalı.
Hocam doğru söylüyor. Benim arkadaşımda 8300H lı model var ve soğutması böyle. İşlemci boştayken 55 derece.

Acer yeni Nitro 5'lerden kullanıyorum ben de. Henüz RAM veya HDD yükseltmesi yapmadım ancak forumda Nitro 5 incelemesi yapan bir arkadaşımız Acer Türkiye'yi arayıp bilgi almıştı ve servislik bir durum olursa o donanımların çıkarılıp gönderilmesi halinde sorun olmayacağı cevabını almıştı. Kendisi takarsa tabii, siz servise gidip serviste de taktırabilirsiniz. İki durumda da sorun olacağını düşünmüyorum. Şimdiden hayırlı olsun.

Acer yeni Nitro 5'lerden kullanıyorum ben de. Henüz RAM veya HDD yükseltmesi yapmadım ancak forumda Nitro 5 incelemesi yapan bir arkadaşımız Acer Türkiye'yi arayıp bilgi almıştı ve servislik bir durum olursa o donanımların çıkarılıp gönderilmesi halinde sorun olmayacağı cevabını almıştı. Kendisi takarsa tabii, siz servise gidip serviste de taktırabilirsiniz. İki durumda da sorun olacağını düşünmüyorum. Şimdiden hayırlı olsun.
Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı