HP Pavilion 15-EC1014NT alınır mı?

O ısınma en az 2.9 GHz çalıştığı için oluyor. Benim de dikkatimi çekmişti ama fanlar ısınınca çalışıyor soğuyunca kapanıyor bir süre sonra ısınınca yine çalışıyor. Çok da sorun değil bence sağlıksız bir durum yok ortada. Bulanıklığı düzeltebilirseniz buraya da yazarsanız çok güzel olur.

HP Pavilion 15-EC0008NT laptop yazılar bulanık bir yerde böyle çözüm üretilmiş bilginize. Daha deniyemedim dışarıda olduğum için.

hocam bende laptopu satın aldım 3 - 4 gün sonra anca kargoya verilebildi malum bu aralar amazon kampanyada ve çok yoğun ona bağladım ben ürün şuan elime sorunsuz baloncuk pakete sarılarak özenli bir şekilde ulaştı. bilgisayar iyi sadece windowsta gezerken biraz ısınması dikkatimden kaçmadı ve ekran bulanık bendede onu çözmeye çalışıyorum
Umarım sıkıntılarınızı çözersiniz bizede yol gösterirsiniz, benim ürün kargoya verildi bakalım inşallah sıkıntısız elimize ulaşır.

Arkadaşlar benimde ürünüm çok şükür elime ulaştı. Arkadaşım sağolsun Windows kurdu umarım sıkıntısız bir şekilde kullanırız çok sağolun
Ürünle ilgili laptop vs çok anlamayan birisi olarak olumsuz İlk izlenimim ses seviyesi sanki biraz düşük gibi, ekran parlaklığı biraz düşük gibi en Full ayarlar için söylüyorum ve de iki USB girişi var bilmiyorum 3.ye ihtiyaç olur mu ama iki az gibi geldi.
Ürünü kullanırken fanları altta kalıyor havayı daha iyi alması için bir öneriniz var mı gerek var mı? Yada sizin laptop için çantası dışında şunu da al kardeşim uzun ömürlü olsun işine yarar dediğiniz bir şey var mı?
Birde arkadaşlar ben laptop bataryasının gömülü geleceğini tahmin etmiyordum, bu bataryanın fazla eskimemesi için acaba şarj kapama bataryadan kullanım kapama gibi bir özellik var mıdır?

Son düzenleme:
Arkadaşlar benim de ürünüm çok şükür elime ulaştı. Arkadaşım sağ olsun Windows kurdu umarım sıkıntısız bir şekilde kullanırız çok sağ olun
Ürünle ilgili laptop vs çok anlamayan birisi olarak olumsuz İlk izlenimim ses seviyesi sanki biraz düşük gibi, ekran parlaklığı biraz düşük gibi en Full ayarlar için söylüyorum ve de iki USB girişi var bilmiyorum 3.ye ihtiyaç olur mu ama iki az gibi geldi.
Ürünü kullanırken fanları altta kalıyor havayı daha iyi alması için bir öneriniz var mı gerek var mı? Yada sizin laptop için çantası dışında şunu da al kardeşim uzun ömürlü olsun işine yarar dediğiniz bir şey var mı?
Bir de arkadaşlar ben laptop bataryasının gömülü geleceğini tahmin etmiyordum, bu bataryanın fazla eskimemesi için acaba şarj kapama bataryadan kullanım kapama gibi bir özellik var mıdır?

Öncelikle hayırlı olsun, pil konusunda bende öyle bir arayıştayım şu an sadece prizden kullanıyorum da AIDA64 programını indirdiğimde pilin döngü sayısı 469 olarak gözüküyor yani 469 kere şarj edilmiş şok oldum. Sizde girip kontrol eder misiniz AIDA64 yazıp programı indirebilirsiniz içerisinde pil kısmından kontrol edebilirsiniz ve dediğiniz gibi eksikleri var ama ne yazık ki eksikleri de fiyat avantajı olmasından dolayı göze gelmiyor. Size tavsiyem hava sirkülasyonu için laptop soğutucu stand almanız çok pahalı bir şey almaya gerek yok unutmayın.

Render testi yaptın mı acaba? Bilgisayar'ın CPU driverını güncelledikten sonra ısınma değeri yükseldi bende

Render almadım ama GTA 5 en yüksek ayarlarda oynadım program ile bakamdım ama elimle kontrol edince biraz soğuktu bile ısınma gibi bir durum olmadı gayet iyi.
Arkadaşlar benim de ürünüm çok şükür elime ulaştı. Arkadaşım sağ olsun Windows kurdu umarım sıkıntısız bir şekilde kullanırız çok sağ olun
Ürünle ilgili laptop vs çok anlamayan birisi olarak olumsuz ilk izlenimim ses seviyesi sanki biraz düşük gibi, ekran parlaklığı biraz düşük gibi en Full ayarlar için söylüyorum ve de iki USB girişi var bilmiyorum 3.ye ihtiyaç olur mu ama iki az gibi geldi.
Bir de arkadaşlar ben laptop bataryasının gömülü geleceğini tahmin etmiyordum, bu bataryanın fazla eskimemesi için acaba şarj kapama bataryadan kullanım kapama gibi bir özellik var mıdır?

Bulanıklık sorunu var mı?
Yazılar logolar net mi sizde?

Render almadım ama GTA 5 en yüksek ayarlarda oynadım program ile bakamdım ama elimle kontrol edince biraz soğuktu bile ısınma gibi bir durum olmadı gayet iyi.

Bulanıklık sorunu var mı?
Yazılar logolar net mi sizde?

Kardeşim pil için yazdığımı okudun mu? Sana zahmet olmasa sende AIDA'ya girip pil döngüne bakabilir misin?
Bir de sen işlemci driverlerini güncelledin mi? Sana zahmet olmazsa AIDA64'te 10 dakikalık bir render testi yapıp burada paylaşırsan çok makbule geçer merak içerisindeyim

Dosya Ekleri

• pill.png
    pill.png
    65 KB · Görüntüleme: 31

Yeni konular

Geri
Yukarı