HP Pavilion 15 laptopa SSD önerisi

Eginli1986

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ikinci el bir SSD almayı düşünüyorum. 240 GB'lık HDD'yi çıkarıp onu takacağım. Uyumlu olur mu? Hangileri nelerdir? Param çöp olmasın bir de uymazsa bana yardım eder misiniz?

Eski tip SSD'ler hariç her türlü SATA 2.5 SSD uygun olacaktır.

Ben uzak durman gereken sorunluıları sayayım.

SanDisk SSD Plus kronik sorunlu.
Crucial BX serisi.
Adata.
Ezcool.
James Donkey.
Mümkünse WD Green ancak idare eder.

Eski tip SSD'ler hariç her türlü SATA 2.5 SSD uygun olacaktır.

Ben uzak durman gereken sorunluıları sayayım.

SanDisk SSD Plus kronik sorunlu.
Crucial BX serisi.
Adata.
Ezcool.
James Donkey.
Mümkünse WD Green ancak idare eder.

SanDisk kesinlikle evet, haklısın kardeşim ama gerisini bilmiyorum. Ben ikinci el alacağım Samsung var, Crucial var BX falan bilmiyorum. Ben hiç anlamam. Herkes kötü diyor james, WD Green ne demek hiç anlamıyorum. Ben Gigabyte almıştım 1 sene evvel kötü mü iyi mi bilmiyorum ama laptop süperdi, açılış falan 6-7-8 saniyede hemen açılıyordu. Bu işi biliyorsan bana yardım eder misin kardeşim zahmet olmazsa param gitsin istemiyorum ve alacağım SSD uyacak mı acaba o laptopa onu da bilmiyorum.

SanDisk kesinlikle evet haklısın kardeşim ama gerisini bilmiyorum ben ikinci el alacağım Samsung var Crucial var BX falan bilmiyorum ben hiç anlamam herkes kötü diyor jamese WD Green ne demek hiç anlamıyorum ben Gigabyte almıştım 1 sene evvel kötümü iyi mi bilmiyorum ama laptop süperdi açılış falan 6 7 8 saniyede hemen açılıyordu bu işi biliyorsan bana yardım eder misin kardeşim zahmet olmazsa param gitsin istemiyorum ve alacağım SSD uyucak mı acaba o laptopa onu da bilmiyorum.

Alacağın kare şekilindeki SSD'ler laptopuna yüksek ihtimalle olacaktır.
Bu işin babası samsungtur. Alacağın en iyi SSD'ler samsunglardır. Gigabyte bayağı iyiydi zamanında şimdi bilmiyorum. Benim önerim Samsung SSD almandır. Başını ağrıtmaz.

Bütçe ne kadar 2. el SSD'ler 0 yakın genelde.

200 TL falan 0 almak istemiyorum pahalı 240 yeter bana hani rica etsem uğraşır mısın benimle kardeşim çözelim bu işi ona göre araştırıp alacağım takacağım ne dersin Samsung'lar pahalı ama

Bu işin babası samsungtur. Alacağın en iyi SSD'ler samsunglardır. Gigabyte bayağı iyiydi zamanında şimdi bilmiyorum. Benim önerim Samsung SSD almandır. Başını ağrıtmaz.

Korkuyorumda uymazsa diye

Napıcam bilmiyorum

Geri
Yukarı