HP Pavilion 15-n005st E9L06EA modelli laptopum inanılmaz derecede yavaşladı

smokeweed

Hectopat
Daha fazla  
Konu isminde de belirttiğim gibi durum bu;
Sistem:
12 GB RAM
2 GB Ekran kartı (Nvidia Geforce GT 740M)
DDRL3
1 TB Hafıza
Bilgisayar hem çok geç kapanıyor hemde çok geç açılıyor, arasıra çok geç kapanıyor fakat her zaman çok geç açılıyor. Virüsleri full temizledim galiba program kaldırdan sistem dosyaları haricinde hepsini sildim.

Format hiç atmadım ama attırdım yani format hakkında bilgim yok biçimlendirme falan o nasıl olacak ? Başınızı ağrıtacağım kusura bakmayın :(
Merak etmeyin çok kolay. Bizde bunları öğrenirken kafa yorduk ve yordurduk. Technopat'ın Youtube kanalına bir göz atın orada detaylı anlatımlar bulunmakta. Link atardım ama şu anda biraz meşgulüm.

Bilgisayarınız ısınıyor mu? Isınıyorsa performansta düşüklük oluyor. Bende Hp Pavilion G6 2250st var. Isındığını için geç kapanıyor. Arkadaşların dediği gibi Windows 8.1'e geç. Çok güzel bir işletim sistemi.

Bilgisayarınız ısınıyor mu? Isınıyorsa performansta düşüklük oluyor. Bende Hp Pavilion G6 2250st var. Isındığını için geç kapanıyor. Arkadaşların dediği gibi Windows 8.1'e geç. Çok güzel bir işletim sistemi.

Evet ısınıyor fakat bugun çok hızlı açıldı ve kapandı 5-6 sn aldı. Win 8.1'e geçmeye korkuyorum birde ben bu metroya alışamadım start menu 8 indirsem virüs kapar mı?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı