HP Pavilion 24D44EA alınır mı?

Bütçe
10000
Hocam zaten internetten de bakarsanız görürsünüz. Bilgisayarlar boştayken bile fazla ısınıyor. Mesela ben bilgisayarımı 1 saatten uzun süre dizimin üstünde tutamıyorum. Akrabalarım arkadaşlarım internetteki kişiler dahil çoğunda normal kullanımda bile ısınma var. Tabii ki her cihaz ısınıyor fakat HP bilgisayarlarda bu oran daha fazla oluyor. O yüzden önermiyorum.
Bu dediğiniz hangi kasası ve hangi modeli. 9 aydır kullanıyorum ve boşta 38 derece oluyor ve gayet rahat dizimin üstünde tutuyorum. 2000lerden kalma ısınma sorunu ile karşılaştırmayın lütfen.

Bu dediğiniz hangi kasası ve hangi modeli. 9 aydır kullanıyorum ve boşta 38 derece oluyor ve gayet rahat dizimin üstünde tutuyorum. 2000lerden kalma ısınma sorunu ile karşılaştırmayın lütfen.
Hocam bakın şunu söylüyorum. Benim çevremdekiler böyle. Bu sizde değişiklik gösterebilir ancak bu fiyat bandında daha az sorun yaşayacağınız modeller var. Kullanıcı görüşlerine de bakın HP kullanıcıları genel olarak ısınmadan şikayetçi. Forumda da bu tarz mesajları görebilirsiniz.
9 aydır bende sıkıntı yaşamıyordum ama uzun ömürlülük açısından sınıfta kalıyor. Bunu söylemek istiyorum. 1 2 sene daha kullanın sonra konuşalım.

Aynı bilgisayarın intel işlemcisi olanı kullanıyorum. 9 aydır kullanıyorum ve bir sıkıntı çekmedim. Isınma sorunu yok denecek kadar az günde 5-6 saat oynadığım oyunlarda max 85 dereceyi görüyorum ekran kartında %70-100 kullanımı arasında. Ekran kartı orijinal 1660ti ile arasında 10 fps gibi bir fark oluyor oyundan oyuna bu durum değişse de ortalama 10-15 fps düşürüyor. Ona rağmen bile ultrada gayet akıcı bir şekilde istediğim oyunu oynuyorum. Başka sorun varsa cevaplayabilirim.
Hocam zaten internetten de bakarsanız görürsünüz. Bilgisayarlar boştayken bile fazla ısınıyor. Mesela ben bilgisayarımı 1 saatten uzun süre dizimin üstünde tutamıyorum. Akrabalarım arkadaşlarım internetteki kişiler dahil çoğunda normal kullanımda bile ısınma var. Tabii ki her cihaz ısınıyor fakat HP bilgisayarlarda bu oran daha fazla oluyor. O yüzden önermiyorum.

Hepsinin modeli aklımda değil ancak ben dahil 5 6 arkadaşımda oyuncu bilgisayarlarından var. Gerçekten de olağan dışı ısınıyor. Diğer oyuncu bilgisayarlarına göre daha fazla ısınıyor.
Cihazın yorumlarında Max-Q olduğu yazıyor, ASUS TUF'un daha uygun 1660 Ti modeli vardı sanırsam Max-Q olmayan.
HP çok ısınan bir modeldir. Acer Nitro5 öneririm
Lenovo Legion 5 Laptop 15.6" 1920x1080 Full HD 120Hz Parlama Önleyici Oyun Dizüstü Bilgisayar Oyun Dizüstü Bilgisayar (AMD Ryzen 7 4800H, 16GB RAM, 512 GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 2060, DOS) Siyah: Amazon.com.tr önerir misiniz arkadaşlar ?

Yeni konular

Geri
Yukarı