HP Pavilion dv6 için ekran kartı

afatsuMGaming Tv

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle ben bu forumda yeniyim. Bu yüzden konuyu yanlış yerde açtıysam özür dilerim. Ben HP Pavilion dv6 dizüstü bilgisayara sahibim. Ekran kartım ATI Mobility Radeon HD 4500\5100 Series.
Bu bilgisayara uyumlu, 2-4GB hafızalı, DirectX 11.2 desteği olan bir ekran kartı istiyorum. Bir çok sitede aradım ama ne yazık ki bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim. İyi günler. :)

Core 2 duo işlemciye sahip bir makinan var değil mi? Ya da ona yakın birşeyler?

Bahsettiğin upgrade işi masaüstü pclerde olduğu gibi olmuyor laptoplarda, soketli ekran kartı olması gerekiyor, mxm versiyonu var, biosu var, fiziksel boyutları, soğutması var, çektiği güç değeri ve uyum sorunu var, kartların kullanılmış olmalarına ya da fiyatlarına girmiyorum.

Herşey olduğunda da çoğu kez sistemini birkaç tık ileri atabilecek performans yakalayabiliyorsun, masaüstü pclerdeki gibi 5 yıllık sisteme son model ekran kartı takmak gibi olmuyor anlayacağın. Uzun uzun yazmamım sebebi birçok kişi senin gibi düşünüyor ve yanılıyor.

HP cihazlarda genelde ekran kartı değişmiyor.

Core 2 duo işlemciye sahip bir makinan var değil mi? Ya da ona yakın birşeyler?

Bahsettiğin upgrade işi masaüstü pclerde olduğu gibi olmuyor laptoplarda, soketli ekran kartı olması gerekiyor, mxm versiyonu var, biosu var, fiziksel boyutları, soğutması var, çektiği güç değeri ve uyum sorunu var, kartların kullanılmış olmalarına ya da fiyatlarına girmiyorum.

Herşey olduğunda da çoğu kez sistemini birkaç tık ileri atabilecek performans yakalayabiliyorsun, masaüstü pclerdeki gibi 5 yıllık sisteme son model ekran kartı takmak gibi olmuyor anlayacağın. Uzun uzun yazmamım sebebi birçok kişi senin gibi düşünüyor ve yanılıyor.
İkinizede teşekkür ederim. O zaman masaüstü PC toplamaktan başka çarem kalmadı.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı