HP Pavilion G6-1309ST Windows 8 Advanced Bios Ayarlarına Erişme

Mondas

Hectopat
HP Pavilion G6-1309ST laptopta Windows 8 64 bit yüklü ve advanced BIOS ayarlarına hiç bir şekilde erişemiyorum.

Genel>Gelişmiş başlangıç>Sorun giderme>Gelişmiş seçenekler>UEFI Donanım Yazılımı Ayarları yapıyorum ama "UEFI Donanım Yazılımı Ayarları" seçeneği yok. Ayrıca bios ve birçok güncellemesini HP'nin kendi sitesinden güncelledim ama bir sonuç alamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
yoktur değilde gizlenmiş desen daha doğru istenirse açılabilir.

HP Pavilion G6-1309ST laptopta Windows 8 64 bit yüklü ve advanced BIOS ayarlarına hiç bir şekilde erişemiyorum.

Genel>Gelişmiş başlangıç>Sorun giderme>Gelişmiş seçenekler>UEFI Donanım Yazılımı Ayarları yapıyorum ama "UEFI Donanım Yazılımı Ayarları" seçeneği yok. Ayrıca bios ve birçok güncellemesini HP'nin kendi sitesinden güncelledim ama bir sonuç alamadım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

acer için yapılmış ama g6 lardada insyde H20 bios kullanılıyor. sadece gizlenmiş. istenirse açılabilir. yalnız dikkat et bi hatada pc yi açamıya bilirsin. NOT: herhangi bi sorun yaşarsan pc kapalıyken windows tuşu + B tuşuna basılı tut power tuşuna bas bip bip ses gelince bırak pc bios recovery moduna geçer. 1 dk felan sürer ses kesilince tekrar aç.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı