HP Pavilion g6 Mavericks Uyumu

Talha

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkeze Merhabalar Technopat OS X Maverick Kurulum videosunu izledim çok beğendim. Bende yapmaya karar verdim ve üyeliğimi aldım teknopattan... Normalde DH'de takılırdım artık burdayız ;) Yani bi sorunumu halledip kaybolmayacam :d Neyse sorulara geliyim.

Windows 8.1 yüklü, onu silmiyecem. Çift işletim sistemli kullanmayı düşünüyorum. Ben videouyu izledim ve artık kurabileceğimi düşünüyorum ve benim sistem uyuyormu onda bi emin olmak istiyorum.

Sistemi paylaşıyorum, buyrun;

Kod:
Machine: Hewlett-Packard - Pavilion g6 Notebook PC
Operation System: Microsoft Windows 8.1 Pro (64-bit)
Memory (RAM): 4 GB
Processor: Intel Core i5-2450M CPU @ 2.50Ghz
Motherboard: Hewlett-Packard - 1670
Video Cards: Intel HD Graphics 3000 and AMD RADEON HD 7400M Series
(Not: Hp Laptopum intel ve ati olmak üzere 2 tane ekran kartına sahip intel olanı düşük ati ise yüksek performanslı)
CPU Type: Mobile DualCore Intel Core i5-2450M, 2900 MHz (29 x 100)
3D Accelerator:    AMD Radeon HD 6450M/6470M/6490M (Seymour)
Audio Adapter:    IDT 92HD81B1X @ Intel Cougar Point PCH - High Definition Audio Controller [B-3]
Audio Adapter:    Intel Cougar Point HDMI @ Intel Cougar Point PCH - High Definition Audio Controller [B-3]
Network Card: Realtek PCIe FE Ailesi Denetleyici

(Gerekmeyen Bilgileride yazmış olabilirim konu hakkında aşırı bilgisizliğime verin :d)

Eğer sistem uyumluysa torrent olarak mavericks iso dosyası indirecem ama onun hakkındada bilgim yok. Sistemimin uyumluğu hakkında ve mavericks torrent link hakkında cevaplarınızı bekliyorum.
Teşekkür Ederim.

Teşekkür ederim bugün indirmeye çalıştım galiba iki kere ama ikisindede koptu. Bu dosyanın torrenti mevcut mu?

Kurulabilmesi gerekiyor ama ben bir türlü beceremedim. Başarılı kurulum gerçekleştirirseniz detaylı bir kurulum rehberi hazırlarsanız Hp Pavilion G6 kullanıcılarına yararlı olacaktır diye düşünüyorum.

Wifi kartınız uymayabilir sanırım. G6 ların kartları malesef tanınmıyor. Modeli nedir?

Kod:
Network Adapter: Broadcom 802.11n Ağ Bağdaştırıcısı
Network Adapter: Realtek PCIe FE Ailesi Denetleyici
Wireless netwok adapter: Broadcom 802.11n
Fast Ethernet Adepter: Realtek RTL8139/810x  PCI

Hocam uyumlumu bunlar?

Kendinize bir Yandex Disk hesabı açın ve dosyayı hesabınıza kaydedin. Bu sayede limit olmadan hızlıca indirebilirsiniz.

Yandex disk ne alaka anlamadım. Mega hesabını kasteddin heralde. Açtım şuan mega hesabı ve indirmeye başladım, doğrumu anlamışım?

Everest Ultimatede bunlar yazıyor: (eğer bunları kastetmiyorsanız kastettiğiniz bilgilere nereden erişebilirim?)

Network Adapter Properties
Network Adapter Broadcom 802.11n Að Baðdaþtýrýcýsý
Interface Type 802.11 Wireless Ethernet
Connection Name Wi-Fi

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı