HP Pavilion G6 Mac Mavericks Uyumu

GsliKahraman

Hectopat
Yer
Uşak
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar. Mac os kurulumu için 2 sene öncede uğraşmıştım biraz. Hatta saolsunlar diğer forumlardan arkadaşların baya bi ilerletmiştim kurulumu.
Wifi - ethernet ve sesi tanıtamadığım için silmek zorunda kalmıştım.
Bir kurulum daha düşünüyorum.
Wifi kartımı değiştirip mac mavericks kurmayı denemek istiyorum.

Bilgisayarım HP Pavilion G6-1290ET A3S76EA Modeli.

Özellikler :

• Broadcom 4313GN Wifi (Sanırım Uyumsuz, kartı değiştirmem gerekecek)
  • Realtek 10/100/1000 PCI-E NIC Family Ethernet.
  • Ayrıca Ses : IDT High Definition Audio
  • Ekran Kartı : AMD Radeon HD 7400M Series (Aygıt Yöneticisinde yazan)
  • HP'nin sitesinde : AMD Radeon HD 6470M (1 GB DDR3 özel) ve 2. Kart olarak sanırım İntel HD Graphics 3000
  • HP G6 - IDT Ses sistemi. Çalışır mı ? Asıl merak ettiklerimden biri de bu.

HP Pavilion g6-1290et Dizüstü Bilgisayar Ürün Özellikleri | HP® Destek

Wifi kartı olarak arayış içerisindeyim. Kullandığınız, uyumlu olarak çalışan wifi kartlarını yazarsanız sevinirim.

Bilgisayar wifi kartını değiştirdikten sonra mac i uyumlu olarak çalıştırabilir mi acaba ?
Yorumlarınızı ve tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.
Saygılarımla.

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu konuya bir göz atmalısın ve Unibeast dene olmadı ML3U dene o da olmazsa iAtkos M bekle. Biraz azim biraz araştırma ben kuramadım Asus S46CB bekliyorum iAtkos M'yi çünkü otomatik driver bulma özelliği gelecekmiş. '' Unibeast Mavericks kurulumu Technopat'' gibi aratırsan bulursun.

Şu konuya bir göz atmalısın ve Unibeast dene olmadı ML3U dene o da olmazsa iAtkos M bekle. Biraz azim biraz araştırma ben kuramadım Asus S46CB bekliyorum iAtkos M'yi çünkü otomatik driver bulma özelliği gelecekmiş. '' Unibeast Mavericks kurulumu Technopat'' gibi aratırsan bulursun.

Hackintosh Mavericks 10.9.1 Usb kolay Kurulum(mac gerektirmez) - 10.9.x Mavericks - iPhoneYardim.net
Şu yöntemi denemeyi düşünüyorum. Tabi öncelikle wifi kartımı beklemedeyim.
Daha önce benzeri bir yöntem ile kurulum yapmıştım ancak eksikler vardı kullanamadım sildim.
Unibeast kurulumunu izlemiştim.

Unibeast
ML3U
Bunları biraz daha araştırayım.
iAtkos M otomatik driver olayı iyiymiş. Yapamazsam bunu bekleyebilirim aslında.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı