HP Pavilion G6 Wi-Fi Sınırlı Servis Sorunu

Daha fazla  
Merhaba forum severler arkadaşlar. Ben win7 pro olan bilgisayaraımı bu siteden aldıgım win8.1 pro ya yükselttim. Hiç bi sorunum yok. Ekran kartımı yaptım. Windowsun kendi updatesini attım lakin arkadaşlar evimdeki wifiye bilgisayaraım hiç bi sorun cıkarmadan bağlanırken ankarada yurttayım, ordaki wifiye yani KYK wifisne bağlanırken sınırlı servis diyor ve üzerinde sarı ünlem işareti var. Bütün win 8.1 pro olan arakdaşlarım bağlanırken ben bağlanamıyorum ama evdekine bağlanıyor. Windows 7 iken böyle bir sorunum yoktu. Lütfen yardımcı olunuz. Bilgisayarım HP pavalion g6 arkadaşlar lütfen :/

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim yurdun wifisi ben nası adamlara gidip format atın modeme diyim?

Kardeşim dediğin programı uyguladım restart attı pc şuan memleketteyim yurda gitmedim ama düzelmişmidir sence bide bu aygıt yöneticisinden bluetoth falan güncellemeye çalısıyorum lakin olmuyor hpsitesinden indirdiklerim 2006 yılının ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Modemi kapatıp açsınlar öncelikle. Düzelmezse durumu belirt, fabrika ayarlarına alabilir misiniz dersin. Yazılımı uyguladıktan sorna yeniden başlatır. Yurda gittiğinde denersin.

Bluetooth donanım kimliğini verirsen en güncel sürücüsünü bulmaya çalışırım.

Driver booster adlı programlada güncelledeim 2013 yılının driveri kaldı bilgisayarımda neredeyse hepsi 2014 umarım çalışır dediğiniz programıda uyguladım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı