HP Pavilion Gaming 17-CD2285NG nasıldır?

17.3 inç bakıyorum. 15 inç alternatifleri elbette vardır fakat bunun hakkında bilgisi olan var mı?

Hocam laptop güzel de 4 çekirdekli işlemcisi var. Bu bütçede alınır mı bilemedim. Bütçenizi söylerseniz daha iyi alternatifler sunabiliriz ama 17.3 inç şartsa fena değil. Bir de Pavilion kasa bu bütçede alınmaz bence. @Radeon RX 5500M daha iyi yönlendirir sizi.

Hocam laptop güzel de 4 çekirdekli işlemcisi var. Bu bütçede alınır mı bilemedim. Bütçenizi söylerseniz daha iyi alternatifler sunabiliriz ama 17.3 inç şartsa fena değil. Bir de Pavilion kasa bu bütçede alınmaz bence. @Radeon RX 5500M daha iyi yönlendirir sizi.
Teşekkürler hocam, almışken 17 inç almak istiyorum.Bütçe max 13 bin çok değecek bir ürün olursa 13.5 de olabilir. Geçen bir arkadaş da bu 17 inç konusunu sormuştu, Radeon hocam da bir alternatif bulamamıştı. Amazona yeni düşünce bu 17 inç bir sorayım dedim ben de.

Teşekkürler hocam, almışken 17 inç almak istiyorum.Bütçe max 13 bin çok değecek bir ürün olursa 13.5 de olabilir. Geçen bir arkadaş da bu 17 inç konusunu sormuştu, Radeon hocam da bir alternatif bulamamıştı. Amazona yeni düşünce bu 17 inç bir sorayım dedim ben de.
17 inç şart ise alabilirsiniz ama o bütçede daha iyileri olabilir 15.6 olarak. Evet hatırladım konuyu hocam kusura bakmayın etiketlediğim için. Yurt dışı düşündünüz mü hiç alma imkanınız var mı?

Hocam 17 inç düşük bütçede (13 k bile) gerçekten zor bulunan bir özellik. Umarım güzel bir laptop piyasaya sürülürde 17 inç için bir önerimiz olur. Yoksa Monster dışında Rog g17, scar ve Msi ge, gp serisi dışında adamakıllı bir laptop göremedim ne yazık ki.

17 inç şart ise alabilirsiniz ama o bütçede daha iyileri olabilir 15.6 olarak. Evet hatırladım konuyu hocam kusura bakmayın etiketlediğim için. Yurt dışı düşündünüz mü hiç alma imkanınız var mı?
Yurtdışından pek almak istemiyorum hocam sağolun yine de.
Hocam 17 inç düşük bütçede (13 k bile) gerçekten zor bulunan bir özellik. Umarım güzel bir laptop piyasaya sürülürde 17 inç için bir önerimiz olur. Yoksa Monster dışında Rog g17, scar ve Msi ge, gp serisi dışında adamakıllı bir laptop göremedim ne yazık ki.
Bekleyeceğiz o halde hocam sağolun.

Teşekkürler hocam, almışken 17 inç almak istiyorum. Bütçe maksimum 13 bin çok değecek bir ürün olursa 13.5 de olabilir. Geçen bir arkadaş da bu 17 inç konusunu sormuştu, Radeon hocam da bir alternatif bulamamıştı. Amazona yeni düşünce bu 17 inç bir sorayım dedim ben de.

Bu var hocam.

Sağolun hocam, alternatif bulamamıştı derken seve seve işte bu alınır tarzı bir tutumla tavsiyede bulunmamıştı demek istedim. Yoksa attığınız bu ürünü görmüştüm hatta siz atmadan önce ben atmıştım arkadaşa. Fakat işlemcisi düşük olduğundan pek kayda değer bulunmamıştı. Siz de anca bunu bulabildim, bundan başka bu bütçede 17 inç yok demiştiniz.

Sağ olun hocam, alternatif bulamamıştı derken seve seve işte bu alınır tarzı bir tutumla tavsiyede bulunmamıştı demek istedim. Yoksa attığınız bu ürünü görmüştüm hatta siz atmadan önce ben atmıştım arkadaşa. Fakat işlemcisi düşük olduğundan pek kayda değer bulunmamıştı. Siz de anca bunu bulabildim, bundan başka bu bütçede 17 inç yok demiştiniz.

Aynen hocam. Şimdi hatırladım bende, size uygunsa siz alabilirsiniz. Bende bir arkadaşıma almayı düşünüyorum.

Aynen hocam. Şimdi hatırladım ben de, size uygunsa siz alabilirsiniz. Ben de bir arkadaşıma almayı düşünüyorum.
Herhangi bir kronik ısınma-menteşe-ölü piksel vb. bir problemi var mıdır acaba? İşlemcisinin düşük olması ve gl serisi olması olumsuz yanları. İncelemeler daha çok i7 10750 olan model hakkında olmuş. Üzerinde konsensus oluşmuş bir 17 inç almak istiyorum fakat bu bütçede böyle bir şey yok anladığım kadarıyla. Ya indirim bekleyeceğiz ya da 17 inç sevdasından vazgeçeceğiz.

Geri
Yukarı