HP Pavilion laptop duman çıktıktan sonra açılmıyor

ata1907

Hectopat
Selam, bugün batarya takılıyken laptopun içini açtım. Metal bileklik M.2 SSD'nin üstündeki yere takıldı, çıkarırken çok hafif bir duman çıktı ve şu an laptop ne açılıyor, ne de şarj alıyor. Garantisi var ama ek ücret isterler mi? Yarın götüreyim mi? Veya sorun nerede, yardımcı olur musunuz?

Selam, bugün batarya takılıyken laptopun içini açtım. Metal bileklik M.2 SSD'nin üstündeki yere takıldı, çıkarırken çok hafif bir duman çıktı ve şu an laptop ne açılıyor, ne de şarj alıyor. Garantisi var ama ek ücret isterler mi? Yarın götüreyim mi? Veya sorun nerede, yardımcı olur musunuz?

Kullanıcı hatası geçmiş olsun. Cihaza adaptör bağlamayın, açmaya çalışmayın.

babamin yaninda sürekli bilgisayar tamiri ile uğraştım hocam.
bilgisayarin içi açilacaksa ilk batarya sökülür.
ampul değiştirirken şalter kapatmak gibi.

Kullanıcı hatası geçmiş olsun. Cihaza adaptör bağlamayın, açmaya çalışmayın.

Açmaya çalıştım birkaç kere adaptör bağladım almıyor zaten şarj bir şey olur mu?

Bir de kısa devre mi yapmış anlamadım. Garantide bunlar kullanıcı hatasına mı giriyor. Anakart değişir mi? Biliyorum çok büyük bir hata yaptım ve çok soru sordum ama bilmezliğime verin.

Yeni konular

Geri
Yukarı