HP pavilion x360 nasıldır?

Benimde kafam karışık bu konularda. Tavsiyeniz için sağolun. Asus T100lerin Atom 3775 leri çıktı onlar baya hızlı sanırım.

Pentium işlemci daha hızlı fakat sınıf olarak farklı ürünler bunlar. Netbook'lar için yetersiz bunlar ancak tablet bilgisayarlar için yeterli sayılabilecek düzeyde.

Hp notebookum var bnimde aşırı ısınıyor. Bu yüzden satmayı planlıyorum. Onun yerine daha taşınabilir bir şey düşünüyorum. Genel olarak internete gireceğim,haber okuyacağım not alacağım. Boş zamanlarımda da Eclipse ile program yazacağım hobi olarak. Bu amaçlar için yeterli midir Asus T100? Mobilite ön planda benim için.

Dediğiniz amaçlar için yeteceğini düşünüyorum. İncelemesi varmış şimdi gördüm. İyi seyirler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir de şey aklıma takıldı. Vatan'da sizin verdiğiniz linkte 32 GB SSD yazıyor. Hepsiburada'da 32 GB SSD+ 500 GB HDD yazıyor. Vatan'a sormak lazım HDD var mı o modelde.

@Egemen birde arkadaşım Eclipsede kasma filan yapmaz dimi. Android için kod yazıyorum arada sırada. Paslanmamak için. Verdiğin bilgiler için teşekkür ederim.

Ecplise'nin gereksinimlerini karşılayacağını düşünüyorum. SSD'ye kurarsan hele tadından yenmez. Eclipse forumunda SSD'nin çok fark yaptığı söyleniyor.

Şu Hepsiburada ile Vatan'daki sürümler arasındaki farka aklım takıldı sadece. Vatan'dakinde HDD yok mu acaba ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı