HP teknik servisi nasıldır?

İstanbul-İzmir-Ankara da bulunuyor bildiğim kadarıyla ayrıca kendiniz de takviyeleri yapabilirsiniz garanti için bir sorun teşkil etmiyor. Servisi olarak da kendiniz kargoluyorsunuz daha önce hiç deneyimlemedim gönderme süresini sürecini vs. ama arayıp bir konu hakkında bilgi istediğinizde oldukça yardımcı oluyorlar.

Batarya değiştirtmiştim ben, parça beklendiği için yurtdışından bu kadar sürdüğünü söylediler. Belki senin işlem kısa sürer. Ama kargo filan tehlikeli bayağı, çok iyi paketlemeniz lazım, zarar gelirse kimse karşılamaz.

Batarya değiştirtmiştim ben, parça beklendiği için yurtdışından bu kadar sürdüğünü söylediler. Belki senin işlem kısa sürer. Ama kargo filan tehlikeli bayağı, çok iyi paketlemeniz lazım, zarar gelirse kimse karşılamaz.
Garanti kapsamında Bataryayı ücretsiz mi değiştiriyorlar. BDH servisine yakınım kendi elimle teslim edebilirmiyim ?

Garanti kapsamında Bataryayı ücretsiz mi değiştiriyorlar. BDH servisine yakınım kendi elimle teslim edebilirmiyim ?
Bataryanın ömrü bitmişti benim, uyarı veriyordu bilgisayar. O yüzden garanti kapsamında bedava değiştirdiler. Herhangi bir şey yokken garantiden değiştirirler mi sorman lazım. Teslim konusunda da fikir sahibi değilim, pandemi nedeniyle o zamanlar kargo zorunluydu.

Yeni konular

Geri
Yukarı