HP Victus 15 iade alınmıyor

İlk yazdığın yorum 3050 kötü karttı hatırlatayim.
İkinci olarak cihazın donanımında bir sorun yoksa halledilebilir mi demek istiyorsunuz? Öyleyse alıp dediğiniz gibi deneyim gerekli yolları. Çünkü FPS aşırı düşük. i5 11400H'li laptoplar bile Low ayarda 200-300 alıyor.

Ayrıca FPS değeri istediğim gibi olmadı değil, olmasi gerekenden çok daha az performans veriyor. Benim isteğim falan değil yani olması gereken FPS bu değil ve bu kanıtlanabilir. Ayrıyeten sitesine girdiğimde "bir ürün olması gereken şekilde çalışmıyorsada ayıplıdır" gibi bir maddede vardı okuduğumda.

MUX Switch kullanıp dahili grafik kartını iptal etmeyi denedin mi? FPS düşmesinin birçok sebebi olabilir. Güncel driver, MUX Switch, şarja bağlı oynama, ısınma gibi birçok etken olabilir. Bütün bunlarda bir sıkıntı olmasa bile cihazda problem yoksa sırf FPS düşük diye iade edebileceğini sanmıyorum.

MUX Switch kullanıp dahili grafik kartını iptal etmeyi denedin mi? FPS düşmesinin birçok sebebi olabilir. Güncel driver, MUX Switch, şarja bağlı oynama, ısınma gibi birçok etken olabilir. Bütün bunlarda bir sıkıntı olmasa bile cihazda problem yoksa sırf FPS düşük diye iade edebileceğini sanmıyorum.
Hocam öyle diyorsunuz ama sonuçta bu ürün donanımına göre düşük performans veriyor. Yani bu bir iade sebebi olmuyormu? Youtubede'dan baktığımızda i5 11. nesil cihazlar bile bundan çok daha fazla fps veriyor. O zaman mantığıken 23 bin lira verip onlardan alsam daha fazla fps alacakmışım.Demek istediğim kulağa çok saçma geliyor. Mesela gta5te de sürekli kasıyordu.İlgi ve alakanız için teşekkür ederim. Mesela videoya bakın adamda i5 11300h var medium ayarlarda 200+ fps alıyor ben bunu thh'ye göstersem kanıtlayamazmıyım?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı