HP Victus 16 7Z591EA laptop alınır mı?

ozan ege

Femtopat
Daha fazla  
Amazon.com.tr bu modeli alayım diyorum, aslında Huawei Matebook'lara bakıyordum fakat 2-3K daha pahalıya daha serin ve daha performanslı bir laptop buldum, eğer MUX Switch özelliği varsa ve soğutma bakımından kaliteliyse almak istiyorum. Pili günlük kullanımda ve MUX ile ekran kartı deaktif durumda 5-6 saat götürse benim için yeterli olur. Oyun için çok bir beklentim yok, nadiren oyun oynarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Amazon.com.tr bu modeli alayım diyorum, aslında Huawei Matebook'lara bakıyordum fakat 2-3K daha pahalıya daha serin ve daha performanslı bir laptop buldum, eğer MUX Switch özelliği varsa ve soğutma bakımından kaliteliyse almak istiyorum. Pili günlük kullanımda ve MUX ile ekran kartı deaktif durumda 5-6 saat götürse benim için yeterli olur. Oyun için çok bir beklentim yok, nadiren oyun oynarım.

SSD 1 TB olması büyük avantaj MUX olabilir de olmayabilir de orasını bilmiyorum ama iyi soğutma istiyosanız Acer markasına bakın bence.

Güzelmiş alınır bence.

SSD 1 TB olması büyük avantaj MUX olabilir de olmayabilir de orasını bilmiyorum ama iyi soğutma istiyosanız Acer markasına bakın bence.

Yani soğutma derken CPU ve GPU 65-70 derecede sabit kalsa yeterli. Acer'de Ryzen'in HS serisi CPU olan model bulamadığım için almayı düşünmüyorum. Intel işlemciler çok ısınıyor çünkü.

Yani soğutma derken CPU ve GPU 65-70 derecede sabit kalsa yeterli. Acer'de Ryzen'in HS serisi CPU olan model bulamadığım için almayı düşünmüyorum. Intel işlemciler çok ısınıyor çünkü.
Ben victus kullanıcısıyım işlemci ve ekran kartı ısınmıyor gibi bir şey tavsiye ederim. MUX Switch var.

Aynen 1TB SSD uzun vadede daha iyi olur gibime geliyor.

Hmm tamamdır teşekkür ediyorum, ekran kartı ve işlemci maksimum kaç dereceyi gördü?
Serin çalışıyorlar God Of War, RDR 2 vs. oynadım 70 derecelerde geziyor ikiside. Siber güvenlik öğrencisiyim etrafımda her marka model bilgisayarlar var ( ROG, TUF, MSI, Lenovo Acer vs.) hepsinden daha serin çalıştığını söyleyebilirim. Bende Ryzen 5 7640HS 4060' lı kombinasyonu var.

Kasası plastik metal değil ama kaliteli bir plastik diğer plastik olan bilgisayarlara göre daha sağlam.

Serin çalışıyorlar God of War, RDR 2 vs. oynadım 70 derecelerde geziyor ikisi de. Siber güvenlik öğrencisiyim etrafımda her marka model bilgisayarlar var ( ROG, TUF, MSI, Lenovo Acer vs.) Hepsinden daha serin çalıştığını söyleyebilirim. Bende Ryzen 5 7640HS 4060'lı kombinasyonu var.

Gayet iyi değerler.

Geri
Yukarı