HP Victus 16 alınır mı?

Bütçe
25000
3050'nin nadir olsa da 6 GB versiyonları var Ti olanın yok. Ama performans olarak Ti 4 GB düz 6 GB'dan daha iyi performans veriyor.
Hocam ben hala neden tartıştığımızı anlamadım, fiyat/performans olarak benim attığım daha iyi ama siz bu daha iyi deyip arada ciddi bir fiyat farkı olan modeli gösteriyorsunuz.

Ne içindeki SSD ne de RAM'ler kalitesiz değil. Benim de hiç beğenmediğim ekran dışınca memnunum.

Ben sadece sizin Acer'in donanım olarak üstün olduğu mesajınıza karşı cevap verdim. Acer'in pek üstün olduğu nokta olmadığını savundum ayrıca SSD'nin yazma hızı konusunda da uyarmak istedim ama siz terbiyenizi bozdunuz benim de kafamı attırdınız. Yoksa bu konu daha fazla uzamayacaktı.

Ben sadece sizin Acer'in donanım olarak üstün olduğu mesajınıza karşı cevap verdim. Acer'in pek üstün olduğu nokta olmadığını savundum ayrıca SSD'nin yazma hızı konusunda da uyarmak istedim ama siz terbiyenizi bozdunuz benim de kafamı attırdınız. Yoksa bu konu daha fazla uzamayacaktı.

Ee bak haklıymışım donanım olarak aynı fiyattaki Acer'ler daha güçlü, aynı fiyata Victus tarafında ya RX6500M ya da 1650 alabilirsin işlemcileride 5600H filan, SSD hızını size söylememe rağmen inatla inkar ettiniz saygısızlık yaptıysam kusura bakma.

4000 serisini bilmem ama HP Victus'un 3000 serisini ben pek önermiyorum geçen ramazan 3060'lı modelini almıştım Amazon'dan iade ettim.

Ee bak haklıymışım donanım olarak aynı fiyattaki Acer'ler daha güçlü, aynı fiyata Victus tarafında ya RX6500M ya da 1650 alabilirsin işlemcileride 5600H filan, SSD hızını size söylememe rağmen inatla inkar ettiniz saygısızlık yaptıysam kusura bakma.
Neyse sorun değil, iyi niyetle yaptığım uyarıyı isteyen görmezden gelebilir isteyen dikkate alabilir sadece indirime giren ürünlerde parça farklılıkları çok oluyor bunda olduğu gibi. Bu yüzden dikkat etmekte fayda var.

1694562965836.png
Şunu kimse atmadı mı? Victus modellerde 7. nesil ryzen işlemci alın intel işlemci almayın.

Eki Görüntüle 1942291Şunu kimse atmadı mı? Victus modellerde 7. nesil Ryzen işlemci alın Intel işlemci almayın.

Bütçe maksimum 25k.

Neyse sorun değil, iyi niyetle yaptığım uyarıyı isteyen görmezden gelebilir isteyen dikkate alabilir sadece indirime giren ürünlerde parça farklılıkları çok oluyor bunda olduğu gibi. Bu yüzden dikkat etmekte fayda var.

Hocam Trendyol ile bir anlaşmaları var bu modele özel ucuza satıyorlar, ayrıca Trendyol'un içindeki parçaları değiştirip göndereceğini sanmam zaten bu modelde yanlış hatırlamıyorsam Samsung RAM vardı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
açıklamadaki linklerden bak teknosadan leptop alma avantajı yok 28k etmez dediğin 3050'li model.

3070 Ti 4060'dan daha iyi 4070 seviyesinde bir kart.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı