HP Victus 16 gelince neler yapılmalı?

Özellikle işlemci kullanan oyunlarda geçerli bu 50 FPS Valorant CS gibi bunlardada FPS çok önemli faktör drop ve shutterlardan bahsetmiyorum bile çok ciddi shutter drop yoktu fakat vardı çok RAM yemesi de var tabii.

İyi abartmışsınız hocam herhangi bir değişiklik yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Burada performansın çeşitli oyunlarda daha daha iyi olduğu gözüküyor :)

Abartma falan yok kendim denedim gördüm. İşlemci tabanlı oyunlar için söylüyorum bunu.

Ben de forumun önerisi üzerine W11 kurdum aldığım İ712700H V16'ya. Dosya gezginin aldığım günden beri ağız tadı ile kullanamadım. Ama oyun performansı olarak çok yüksek FPS değerleri alıyorum. @Hasan Erikli Bunun haricinde başka bug ile uğraşmadım.

Ben de forumun önerisi üzerine W11 kurdum aldığım i712700H V16'ya. Dosya gezginin aldığım günden beri ağız tadı ile kullanamadım. Ama oyun performansı olarak çok yüksek FPS değerleri alıyorum. @Hasan Erikli

Doğrudur hocam sorun benim sürücüler veya herhangi bir şey ile alakalı olabilir Valorant ve CS'de 50 FPS fark yaşadım temiz kurulum da.

Bilmiyorum ki ben de Windows 10 kursaydım kıyas ederdim ama direkt olarak W11 kurdum. Kıyas yapamıyorum.

Fark yaşamanız olası zaten tam bir işletim sistemi değil hala Windows 11 umarım bir an önce tüm her şey düzelir ve bende atlarım Windows 11'e.

Şöyle de bir gerçek var kullanılan işlemcilerin bile driverları Windows 11 için tasarlanmış oluyor hele ki mobil tarafındaki işlemciler bayağı optimize çalışıyor Intel 12. nesili acayip güzel yapmış.

Şöyle de bir gerçek var kullanılan işlemcilerin bile driverları Windows 11 için tasarlanmış oluyor hele ki mobil tarafındaki işlemciler bayağı optimize çalışıyor Intel 12. nesili acayip güzel yapmış.

i3-12100F kullanıyorum ve Windows 11'de FPS kaybı yaşıyorum garip değil mi?

Geri
Yukarı