HP Victus 16 artıları eksileri neler?

Bende i5 3060 lı versiyon var paneli ortalama kalite üzmez , oyunlarda performansı güzel rdr 2 full ayarlarda 60 fps alıyorum dlss kapalı halde . Soğutması çok kötü değil altına bir silgi koyup hava sirkülasyonunu sağlarsan güzel soğutur. Ses kalitesini ben beğendim özellikle kulaklık olmadan hoparlör ile oynasan bile sesin sağ ve soldan geldiğini anlayabiliyorsun . Pili zaten oyun bilgisayarı çok bişey bekleme güç tasarrufu modunda herşey en düşükte 2-3 saat götürür. Rtx 3060 sıcaklığı da gayet iyiydi 60-70 arası geziyordu oyunlarda .

Bende i5 3060'lı versiyon var paneli ortalama kalite üzmez, oyunlarda performansı güzel RDR 2 Full ayarlarda 60 FPS alıyorum DLSS kapalı halde. Soğutması çok kötü değil altına bir silgi koyup hava sirkülasyonunu sağlarsan güzel soğutur. Ses kalitesini ben beğendim özellikle kulaklık olmadan hoparlör ile oynasan bile sesin sağ ve soldan geldiğini anlayabiliyorsun. Pili zaten oyun bilgisayarı çok bir şey bekleme güç tasarrufu modunda her şey en düşükte 2-3 saat götürür. RTX 3060 sıcaklığı da gayet iyiydi 60-70 arası geziyordu oyunlarda.

Silgi derken. D

Ben tasarımını sevmiyorum, tabii o kişisel görüşler biraz yani oyuncu bilgisayarı daha şaşalı yapabilirlerdi ofis laptopu gibi duruyor bence uzaktan baktığında.

Başka var mı acaba?

Kral hangi HP konusuna baksam siz varsınız bilgi seviyeniz yüksek buraya attığım modeli alıyorum param daha fazla çıkmıyor maalesef sence mantıklı mı?

Alabilirsin bu bütçede en mantıklı model bu şu an.

Geri
Yukarı