HP Victus 16-R0035NT ekran menteşeleri kastırma yapıyor

femreerol

Hectopat
Herkese merhaba;

Dün HP Victus 16 R0035NT bilgisayar aldım.
Sorunum şu, ekranı üstten, yandan açmaya veya kapatmaya çalıştığımda alt taraftan menteşelerin olduğu yerler ekranda fazlaca kastırma yapıyor ve o bölgelerde ışık kasılmaları oluyor. Normal bir durum değil o belli, fakat Victus kullanan herkeste bu durum böyle midir acaba bunu merak ettim. Victus kullanan arkadaşlar yardımcı olabilirlerse sevinirim. Teşekkürler.

Görselde belirtmeye çalıştım.

Dosya Ekleri

• IMG-5008301475227681281.jpg
    IMG-5008301475227681281.jpg
    41,2 KB · Görüntüleme: 16
İki elinle kenarlardan açıp kapat uygulanan gücü eşit dağıt normalde bir problem oluşturmaz ama yine cihaza biraz nazik davranmaya özen göster zaten menteşler de pek iyi değil ekran sallanma sorunu var diğer cihazlara kıyasla tabi yay gibi değil ama diğerlerinden fazla sallanıyor.
Adamlar gariban dostu oyuncu laptopu yapmış, bu seri böyle panel tarafı pek iyi değil, bu sayede maaliyet düşürmüşler gibi.
İyi değil derken sadece malzeme kalitesi anlamında da değil özellikler bakımından da böyle %45ntsc nedir arkadaş %70 lerde falan tutsaydınız bari.

Anlıyorum, tabii nazik davranmaya çalışıyorum ama yine de hayret verici düzeyde menteşe bölümünde ekranda kasılmalar oluyor, sanki 3-5 ay kullansam ekran oradan ya kırılacak yada bozulacak gibi bir izlenim veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı