HP Victus 16 RTX 4060 incelemesi

Hangi satıcıdan satın aldınız?
N11 de vardı fakat stok bitmişti ben de birazcım daha fazla para ödeyerek garanti olsun diye HP nin kendi sitesinden aldım hocam.

Hayırlı sabahlar bir sorum vardı size
Bende aynı modelin 4070 li olanı var ve dediğiniz gibi sorunsuz çalışmaktadır
Şunu sormak istiyorum ekranın alt kısmındaki ekran çerçevesinde plastik olduğu için üstüne basınca gıç gıç diye ses geliyor mu sizdede ?
Şimdi denedim ve bende öyle bir ses yok hocam belki ortamınız fazla nemliyse menteşeler sorun çıkartmış olabilir ama sizin için araştıracağım.

N11 de vardı fakat stok bitmişti ben de birazcım daha fazla para ödeyerek garanti olsun diye HP nin kendi sitesinden aldım hocam.

Şimdi denedim ve bende öyle bir ses yok hocam belki ortamınız fazla nemliyse menteşeler sorun çıkartmış olabilir ama sizin için araştıracağım.
Çok teşekkürler desteğiniz için

Menteşe kısmında değil sadece orta kısımdaki v harfinin ordaki plastik esneme sesi geliyor

Amazondan aldım sizce iade etmeye gerek varmı yoksa bu şekilde kullanalımmı?

Son düzenleme:
Çok teşekkürler desteğiniz için

Menteşe kısmında değil sadece orta kısımdaki v harfinin ordaki plastik esneme sesi geliyor

Amazondan aldım sizce iade etmeye gerek varmı yoksa bu şekilde kullanalımmı?
Aşırı derecede rahatsız etmiyorsa sizi bence gerek yok ve internette de buna dair bir şey bulamadım ama ileride sorun olur mu bilemediğimden bir şey söylemem ne kadar doğru olur emin değilim hocam o yüzden siz nasıl düşünüyorsanız.

Sıcaklık değerleri iyi değil gibi ben 65 dereceyi geçtiğini görmedim HP Victus 16 kullanıyorum. Altına mesh bir yükseltici koyup deneyebilir misin?

Sıcaklık değerleri iyi değil gibi ben 65 dereceyi geçtiğini görmedim HP Victus 16 kullanıyorum. Altına mesh bir yükseltici koyup deneyebilir misin?
Şu anda 2.5 saattir Elden Ring oynuyorum sıcaklıklar dediğinizi yapınca yaklaşık 10 15 derece kadar düştü teşekkür ederim hocam.

@I2ebellion hocam selam aynı model bende de bulunuyor ve şu an iade aşamasındayım PC oyunlara girince direk 5000 RPM'e sabitliyor (normal modda kullanıyorum) ve oyunda çıkınca da düşme yaşanmıyor 5000 RPM kalıyor ben elimle mod değişikliği yapıyorum ve öyle düzeliyor sende durum nasıl teşekkürler. Konu olarak açtım incelersen sevinirim HP servisi ile bayağı görüştüm bayağı test yaptılar normal dediler sadece oyundan çıkınca fan hıznı otomatik düşürmemesini çözemediler. Dönersen sevinirim.

Son düzenleme:
Sarılık işi ince ayarla çözülmeyecek bir şey değil çoktan söylenenleri araştırıp dikkatlice ayarlamıştım daha iyi olabilir mi diye ve genel bende göze batan bir sarılık yoktu hocam.

Son düzenleme:
Sizde bazı yazılar bulanık gibi görünüyor mu? Mesela Adrenaline'deki bazı yazılar. Ayrıca masaüstünde bazen 1-2 saniyeliğine cihaz donuyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı