HP Victus 16 RTX 4070 i7-14700hx alınır mı?

• Konuyu başlatan 1hca
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 259

1hca

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba,

55 bin TL bandın'da laptop bakiyorum. Amazonda'da bahar fırsatlarından dolayı indirimde ve 9 taksitli bir laptop buldum almak istiyorum fakat emin olamadım açıkçası. Size almadan önce danışayım istedim. Sizce uygun mudur? Bu laptop beni uzun süre götürür mü? İyi değilse, sizin bana bu fiyat bandında önerebileceğiniz bir laptop var mı? Varsa çok sevinirim.

Özellikleri: 53.999TL HP Victus 16.1 inç 144 Hz FHD IPS, Intel Core i7-14700hx, 16 GB DDR5 RAM, NVIDIA GeForce RTX 4070 DLSS 3, 512 GB SSD.

Ürün linki: Amazon.com.tr

Aynı model ve markanın farklı sistem özelliklerine sahip olanını kullanmaktayım. Bu sistem de sizi uzun süre götürebilir. Ama ne için kullanacağınıza bağlı.

Alınmaz.

Her bilgisayar önerisinin altına aynı Laptop'ın linkini bırakıp gidiyor herkes. İllaki vardır artıları. Ama bu hoşuma gitmemeye başladı. Huzursuz.

Aynı model ve markanın farklı sistem özelliklerine sahip olanını kullanmaktayım. Bu sistem de sizi uzun süre götürebilir. Ama ne için kullanacağınıza bağlı.
Ben Yazılım Müh. okuyorum büyük çoğunluk ödev kodlama vs için nadiren olsa oyun oynamak için.
Alınmaz.

Maalesef gönderdiğiniz üründe amazon daki gibi 9 taksit faizsiz değil o yüzden alamam benim almak istediğim ürün çok mu kötü acaba?

Ben Yazılım Müh. Okuyorum büyük çoğunluk ödev kodlama vs için nadiren olsa oyun oynamak için.

Maalesef gönderdiğiniz üründe Amazon'daki gibi 9 taksit faizsiz değil o yüzden alamam benim almak istediğim ürün çok mu kötü acaba?

Hayır değil. Aynı modelin Ryzen 5 7640HS 4050 6 GB olanını kullanıyorum ve memnunum.

Geri
Yukarı