HP Victus 16-S0049NT laptop alınır mı?

Bütçe
35000

SucukYiyenKurba

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, aşağıda belirtmiş olduğum bilgisayar alınır mı? Fiyatına göre gayet ucuz geldi. Başka önerilere açığım.

https://m.n11.com/urun/hp-victus-16-s0049nt-892p7ea-r7-7840hs-32-gb-1-tb-ssd-6-gb-rtx4050-161-dos-dizustu-bilgisayar-40346298?magaza=vpbilisim

Merhaba, aşağıda belirtmiş olduğum bilgisayar alınır mı? Fiyatına göre gayet ucuz geldi. Başka önerilere açığım.

https://m.n11.com/urun/hp-victus-16-s0049nt-892p7ea-r7-7840hs-32-gb-1-tb-ssd-6-gb-rtx4050-161-dos-dizustu-bilgisayar-40346298?magaza=vpbilisim
Hayır dostum. O fiyata 4060 alınır.

Bu alınabilir.

Ekran kartından daha çok işlemci önemli.

Buna da bakabilirsin i7 r7 ye yaklaşık yüzde 5 fark atıyor hem tekli hem çoklu çekirdekte.

RAM ve SSD düşük ama sonradan yükseltilebilir olduğu için işlemciye odaklandım direkt.

Ufak bir şey belirtmek isterim, @Senyör Kesada dostum yanlış anlama attığın laptopu kötülemiyorum. Eğer batarya performansı daha iyi olsun istiyorsanız Ryzen 7 daha iyi olacaktır. Güç verimliliği konusunda AMD daha iyi. Tercih senin.

Ufak bir şey belirtmek isterim, @Senyör Kesada dostum yanlış anlama attığın laptopu kötülemiyorum. Eğer batarya performansı daha iyi olsun istiyorsanız Ryzen 7 daha iyi olacaktır. Güç verimliliği konusunda AMD daha iyi. Tercih senin.
Ellbette R7 pil ömrü konusunda daha başarılı olacaktır. Ben sadece aradaki işlemci farkını konu sahibine belirtmek için cihazı attım yüzde 5 gibi bir fark önemli ise bilgisi olsun diye.
Bu arada kötüleyebilirsiniz de hocam burada bilgi alışverişi yapıyoruz :D

Buna da bakabilirsin i7 R7'ye yaklaşık yüzde 5 fark atıyor hem tekli hem çoklu çekirdekte.

RAM ve SSD düşük ama sonradan yükseltilebilir olduğu için işlemciye odaklandım direkt.

Victus 15'te alacağı 13700H performansı 12500H Nitro ile aynı falan olur anca. Tek önemli olan CPU değil, düzgün soğutmayla desteklenmesi de önemli maalesef.

Victus 15'te alacağı 13700H performansı 12500H Nitro ile aynı falan olur anca. Tek önemli olan CPU değil, düzgün soğutmayla desteklenmesi de önemli maalesef.
Cİhazı Victus 16 sandım siliyorum hemen.. Belirttiğiniz için teşşekkürler hocam

Kusura bakmayın hocam yanlış yönlendirdim cihaz Victus 15 imiş. @SucukYiyenKurba

Geri
Yukarı