HP Victus 16-S0053NT vs HP Victus 16 R0047NT

Bütçe
30000
Önerin için teşekkürler fakat çok fazla oyun yüklediğim için 512 GB SSD bana yetmez ve ileride ekleme yapmayı da düşünmüyorum. Ayrıca Ryzen 7 7840HS performans konusunda çok daha iyi diye biliyorum. Çok iyi pc ama dediğim sebeplerden dolayı olmaz, teşekkürler.

Önerin için teşekkürler fakat çok fazla oyun yüklediğim için 512 GB SSD bana yetmez ve ileride ekleme yapmayı da düşünmüyorum. Ayrıca Ryzen 7 7840HS performans konusunda çok daha iyi diye biliyorum. Çok iyi PC ama dediğim sebeplerden dolayı olmaz, teşekkürler.

Çok daha iyi değil, teklide aynı zaten multide daha iyi, 4060 ile 4050 arasındaki fark büyük, SSD eklenir sonradan. Bunun yüzünden 4060'dan olmayın.

Önerin için teşekkürler fakat çok fazla oyun yüklediğim için 512 GB SSD bana yetmez ve ileride ekleme yapmayı da düşünmüyorum. Ayrıca Ryzen 7 7840HS performans konusunda çok daha iyi diye biliyorum. Çok iyi pc ama dediğim sebeplerden dolayı olmaz, teşekkürler.
Dediğin şey tamamiyle saçmalık daha sonradan ekletebilirsin 1 TB ssd 4060 la 4050 arasında çok fark var ve aynı fiyat alttarafı 1000 lira verip sonradan ekletebilirsin ssd

Geri
Yukarı