HP Victus RTX 4070 i7-13700H alınır mı?

Selaus4

Kilopat
Makaleler
1

Bir süredir Gaming laptop bakıyorum bu fiyatlarda en iyi cihazlardan biri gibi geldi. Sizce alınır mı? Ayrıca ekran kartı kaç watt ve MUX Switch var mı?

RTX 4070'li başka cihaz tavsiyelerinize de açığım. Bütçem maksimum 49-50 civarı.

Bir süredir Gaming laptop bakıyorum bu fiyatlarda en iyi cihazlardan biri gibi geldi. Sizce alınır mı? Ayrıca ekran kartı kaç watt ve MUX Switch var mı?

RTX 4070'li başka cihaz tavsiyelerinize de açığım. Bütçem maksimum 49-50 civarı.
Hocam bence daha iyi bulabilirsiniz.

Hocam lafımı geri alıyorum. O bilgisayar fiyatları ne ya. Ne ara zam geldi ?

Hocam bence daha iyi bulabilirsiniz.

Hocam lafımı geri alıyorum. O bilgisayar fiyatları ne ya. Ne ara zam geldi ?
Hocam maalesef fiyatlar korkunç artıyor. Bende normalde yazın almayı düşünüyordum fakat bekledikçe daha kötü oluyor alayım dedim. Sizce 4070 iyi midir? İlerde GTA 6 gibi oyunlarda sorun yaşar mıyım?

Alınmaz.

Hocam 2K çözünürlükte 8GB VRAM sorun olmaz mı? birde bu modelde MUX switch var mı?

Ayrıca ekran kartı kaç watt ve MUX Switch var mı?
120W. Evet MUX Switch var. Fakat o bütçede 2K ekran alman daha doğru olur. Ekran kartı 2K için biçilmiş kaptan. HP Victus 16 istiyorsanız 2K ekranı olanından alabilirsiniz. 2K ekran modelinde gecikmesi 3ms 1000:1 kontrast ve 350nit parlaklığı var. Ayrıca Victus 16'ın Intel modelinde 2. NVMe SSD yuvası mevcut.

120W. Evet MUX Switch var. Fakat o bütçede 2K ekran alman daha doğru olur. Ekran kartı 2K için biçilmiş kaptan. HP Victus 16 istiyorsanız 2K ekranı olanından alabilirsiniz. 2K ekran modelinde gecikmesi 3ms 1000:1 kontrast ve 350nit parlaklığı var. Ayrıca Victus 16'ın Intel modelinde 2. NVMe SSD yuvası mevcut.
Hocam bilgiler için çok teşekkür ederim. 1080p olan bu modelin ekran bilgileri de var mı? Ayrıca 2K için evet çok iyi kart ama 8GB VRAM 1-2 yıla yetmez gibi geliyor oyunlar çok bellek istemeye başladı. Sizin fikriniz nedir bu konuda?

1080p olan bu modelin ekran bilgileri de var mı?
250nit, 13ms.
Ayrıca 2K için evet çok iyi kart ama 8GB VRAM 1-2 yıla yetmez gibi geliyor oyunlar çok bellek istemeye başladı.
VRAM 2K için düşük kalıyor Nvidia'nın kötü huyu. Yine oynanmaz değil bence VRAM sınırına kadar zorlasa da.
Hocam bilgiler için çok teşekkür ederim.
Rica ederim. Ben bazıları gibi alınmaz deyip ürünü atıp kaçmam neden alınmaz açıklarım ve sonrası önerdiğim ürünü neden önerdiğimi yazarım. Bunlar çoğaldı bu ara Kopyala/Yapıştır yapıyorlar, moderatörler bunlara ban atması lazım.

250nit, 13ms.

VRAM 2K için düşük kalıyor NVIDIA'nın kötü huyu. Yine oynanmaz değil bence VRAM sınırına kadar zorlasa da.

Rica ederim. Ben bazıları gibi alınmaz deyip ürünü atıp kaçmam neden alınmaz açıklarım ve sonrası önerdiğim ürünü neden önerdiğimi yazarım. Bunlar çoğaldı bu ara Kopyala/Yapıştır yapıyorlar, moderatörler bunlara ban atması lazım.

Hocam 2K modellerine baktım da maalesef bütçemi aşıyor 52-53 civarındalar. 1080 alacağım gibi. Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. Birkaç sorum daha olacaktı bu ekran kartı 1080P'de ortalama olarak kaç yıl götürür? Bir de işlemci ekran kartına 1080P'de tam yeter mi?

Hocam maalesef fiyatlar korkunç artıyor. Bende normalde yazın almayı düşünüyordum fakat bekledikçe daha kötü oluyor alayım dedim. Sizce 4070 iyi midir? İlerde GTA 6 gibi oyunlarda sorun yaşar mıyım?

Hocam 2K çözünürlükte 8GB VRAM sorun olmaz mı? birde bu modelde MUX switch var mı?
Hocam bende yazın alacam fakat galiba RTX 4050 gibi bir ekran kartlı bilgisayar alamayacağım :(

Geri
Yukarı