HP Victus vs ASUS TUF

arslan.1

Femtopat
Daha fazla  
IMG-20230719-WA0010.jpg

IMG-20230719-WA0006.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:

İkisi de değil Media marktan alma.

İkisi de değil Media marktan alma.
İnternetten almak istediğini nerden çıkardin hemen. Adam mediamarktan attığına göre bu iki cihaz hakkında değerlendirme yapalım şu mağaza düşmanlığını bırakın artık ya. Tamam biraz daha pahalı falan ama herkes internetten almak istemez gözüyle görerek almak bazilarına daha sağlıklı gelir.

İnternetten almak istediğini nereden çıkardin hemen. Adam mediamarktan attığına göre bu iki cihaz hakkında değerlendirme yapalım şu mağaza düşmanlığını bırakın artık ya. Tamam biraz daha pahalı falan ama herkes internetten almak istemez gözüyle görerek almak bazilarına daha sağlıklı gelir.

Arada 4500TL var kimsenin kötülüğünü düşündüğüm yok.

Hocam Victusun ekran karti 3050 heralde bulanık biraz. İşlemci ve kasa kalitesi olarak Tuf daha önde olduğu halde nasil 3 bin Tl daha pahalı anlamadım. Tuf daha mantıklı burda tabiki.

Hocam Victus'un ekran karti 3050 herhalde bulanık biraz. İşlemci ve kasa kalitesi olarak TUF daha önde olduğu halde nasıl 3 bin TL daha pahalı anlamadım. TUF daha mantıklı burada tabii ki.

Ve 3050 4 GB olan victusa 28 vereceğinize vatan da daha zamlanmamış olan 3050 6 GB i5 13500H modeline 27,811 verin daha iyi bu modeli tokatlar. Eğer internetten alabilirseniz @watnelas'ın attığı 3060'lı olan cihaz işlemci olarak bunlardan daha geridr olsa da 3060 için kesinlikle değer. Ve arada fiyat farkı da var sorun yaşar mısınız bilemem internettrn alınca ama ben şahsen vatandan aldığım oyuncu laptopla düşük FPS problemleriyle uğraşıyorum iade etmeye çalışıyorum. Yani mağazalarda çok güvenli sayılmaz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı