HS35 ağır mı?

Hocam 100 liralık çin malı kulaklık kullanıyorum. Herhalde bundan daha kötü bir mikrofon kalitesi yoktur. Profesyonel bir şey olmasını istemiyorum. Discord ve CS:GO oyun içi sesim net gitsin yeterli. Bir de oyundayken yüksek volume ile oynuyorum. Ateş ettiğimde ses sekmesi oluyor ve sesim Discord da olan arkadaşlarıma gidiyor. Bunda öyle bir problem yok değil mi?
Mikrofon kalitesi ve malzeme kalitesi gerçekten kötü. Örnek;

1611259365529.png

(Konudaki arkadaşın fotoğraftı.)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
(Mikrofon testi 4:35.)

Attığın mikrofon testinde arkadaş konuşurken üfleme sesi geliyor. Yoksa mikrofona dokunduğu için mi çıkıyor o ses? Ek olarak malzeme kalitesi kötü olsa, problem yaşasam da garanti açısından problem yaşayacağımı düşünmüyorum. Genel olarak Corsair garanti olumlu.

Attığın mikrofon testinde arkadaş konuşurken üfleme sesi geliyor. Yoksa mikrofona dokunduğu için mi çıkıyor o ses? Ek olarak malzeme kalitesi kötü olsa, problem yaşasam da garanti açısından problem yaşayacağımı düşünmüyorum. Genel olarak Corsair garanti olumlu.

Kanka müsaitsen gel Discord kuzenimi çağırayım, bak mikrofon kalitesine sana yemin ederim. Şu forumda şu kulaklığı boş yere bu kadar gömüyorlar.

Mikrofon kalitesi ve malzeme kalitesi gerçekten kötü. Örnek;

Eki Görüntüle 846858
(Konudaki arkadaşın fotoğraftı.)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
(Mikrofon testi 4:35.)
Aynısı benim de başıma geldi garantiden 30 gün içinde teslim aldım.

Geri
Yukarı