HS60 PRO 460 TL!

HS60 Pro incelemesi pek hakkını vererek yapılmadı mı acaba? Bazı karşılaştırmalarda resim yok mesela kulağı ne kadar sıcaklattığı vs.
ama sitenin incelemeleri çok detaylı ve güven verici geliyor bana o yüzden siteyi referans alacağım şimdilik.

Site userbenchmark gibi yanlış bilgiler veren bir site diye biliyorum ama ben de endişelenmedim değil.

Param olsa da alsam 😋

Bahsi geçen site, saçma sapan bilgi verdiğinden dolayı Technopat Sosyal'de yasaklı. Kuralların en altına gidip bakabilirsiniz.

Hocam içine su serptiniz. Yarın alıyorum bunu :)
Param olsa da alsam 😋

Bahsi geçen site, saçma sapan bilgi verdiğinden dolayı Technopat Sosyal'de yasaklı. Kuralların en altına gidip bakabilirsiniz.

Aslında çok merak ediyorum kulaklığı. Biraz da merakımı gidermek için alacağım. Umarım da önce de merakımı gidermek için aldığım Gamepower kizaru faciası gibi olmaz 😂

Userbenchmark değil rtings.com hakkında konuşuyordum siz yanlış anlamışsınız.

Vallahi hocam aldık artık kulaklığı geldiğin de bakarız performansına. Ben de bayağı bir araştırmadan sonra tercihlerim Cloud2 - Void Elite - HS60 Pro yönündeydi ve bu sitede bu kulaklık için verilen değerlere çok güvenmedim bu kadar kötü olduğunu düşünmüyorum açıkçası.

Geri
Yukarı