HS60 PRO 460 TL!

Hocam içine su serptiniz. Yarın alıyorum bunu :)

Aslında çok merak ediyorum kulaklığı. Biraz da merakımı gidermek için alacağım. Umarım da önce de merakımı gidermek için aldığım Gamepower kizaru faciası gibi olmaz 😂

Bende önceden Gamepower önerirdimde Ogre RGB klavyemde sorun (Z tuşunda basılı kalma) olduğu için garantiye gönderip satmayı düşünüyorum, şu anda klavye bakıyorum.

Bende önceden Gamepower önerirdimde ogre RGB klavyemde sorun (Z tuşunda basılı kalma) olduğu için garantiye gönderip satmayı düşünüyorum, şu anda klavye bakıyorum.

James Donkey ve Rampage yine nadiren çok kötü olmayan ürünler yapıyorlar ama Gamepower bence kötünün kötüsü bir marka ekipmanlarda. Gerçekten F/P diyeceğimi düşündüğüm bir tane ürünleri yok. Özellikle ekipmanlarda yine 1-2 tane fena olmayan kasaları var ve PSU konusunda da kötünün iyisi bence ama ekipman olarak nefret ettiğim bir marka.
Bende önceden Gamepower önerirdimde ogre RGB klavyemde sorun (Z tuşunda basılı kalma) olduğu için garantiye gönderip satmayı düşünüyorum, şu anda klavye bakıyorum.

Zaten ogre de kronik sorunlu.

James Donkey ve Rampage yine nadiren çok kötü olmayan ürünler yapıyorlar ama Gamepower bence kötünün kötüsü bir marka ekipmanlarda. Gerçekten F/P diyeceğimi düşündüğüm bir tane ürünleri yok. Özellikle ekipmanlarda yine 1-2 tane fena olmayan kasaları var ve PSU konusunda da kötünün iyisi bence ama ekipman olarak nefret ettiğim bir marka.

Aynen, birkaç gün sonra mediamarkta gideceğim orada klavye mouse denerim Hydra R6 düşünüyorum şu anlık.

Ogre RGB Blue da sorun yoktur dediler ama şu anlık büyük bir sorun olmadı.

Geri
Yukarı