HS60 Pro 503 TL!

Esperoja

Kilopat
Makaleler
34
Yer
İstanbul
Bu kulağımızı komple içine alan kulaklık modelinin ismi ne oluyor arkadaşlar ? Kulak üstünde durmayacak komple kulağı içine alacak.

@Mons
1626870730763.png

HS60 Pro Trendyol'da 503 TL, 2021 başlarında 460 TL'ye kadar düşmüş ancak yakın tarihte 500 TL altına düştüğünü görmedim.
HS 50 PRO ile arasındaki fiyat fakına değer mi?

Hocam, ben HS35 modelini kullandım; 200 TL gibi bir fiyatı vardı. Yanlış anlamayın ama berbat bir performansı vardı.
Çok kulaklık kullandım ama HS35 en rahatıydı, ses kalitesi de fiyatına göre hiç kötü değildi. Tek kötü yanı mmalzeme kalitesi o da hemen kırılmaya yatkın.

Çok kulaklık kullandım ama HS35 en rahatıydı, ses kalitesi de fiyatına göre hiç kötü değildi. Tek kötü yanı mmalzeme kalitesi o da hemen kırılmaya yatkın.
Hocam ben otuzdan fazla kulaklık kullandım, kullanmaya da devam ediyorum. Ses kalitesi fiyatına göre çok kötüydü bence. Normal Aliexpress'te satılan TRN veya KZ marka bir kulaklık veya herhangi bir Mpow kulaklık bundan çok daha iyi bir ses veriyordu. Sesler aşırı sıcak tonluydu ve baslar orta ton ve tizleri bastırıyordu. Rahat olduğu doğru, aynı şekilde malzeme kalitesi de iyi değildi.

Yeni konular

Geri
Yukarı