HS70 Pro 7.1 Wireless Sidetone Nedir?

yunus emre

Hectopat
Arkadaşlar merhaba bugün kulaklığım geldi. Kulaklığı kurdum ama iCUE uygulamasında sidetone diye bir ayar var en üste çektiğim zaman uğultu oluyor. Onu kapattığım zaman uğultu kesiliyor. Aynı kulaklığı olup da yardımcı olabilecek var mı?

Msevket44

Kilopat
Makaleler
6
Hayır yok dendiği gibi kendi sesinizi duymaya yarıyor. En üste çekmeyin aza çekin mikrofondan konuşun sesiniz size gelecek. İstemiyorsanız kapatırsınız tercih meselesi sadece.

KS
yunus emre

yunus emre

Hectopat
Hayır yok dendiği gibi kendi sesinizi duymaya yarıyor. En üste çekmeyin aza çekin mikrofondan konuşun sesiniz size gelecek. İstemiyorsanız kapatırsınız tercih meselesi sadece.

Yok çok can sıkıcı bir şey uğultununda olması. Ve ben daha çok CS:GO BF4 gibi oyunlar oynuyorum. O ayarın açık olması bana bir şey katacak mı? Kusura bakmayın bilmediğimden soruyorum.

Msevket44

Kilopat
Makaleler
6
Hayır katmıyor sadece kendi sesinizi duymaya yarıyor kulaklık takılı ve oyun oynarkan sesinizi uymazsınız çok mu bağırıyorsunuz sesiniz nasıl gidiyor tarzı durumları öğrenmek için koyulmuş bir özellik.

Emir2222

Centipat
Yok çok can sıkıcı bir şey uğultununda olması. Ve ben daha çok CS:GO BF4 gibi oyunlar oynuyorum. O ayarın açık olması bana bir şey katacak mı? Kusura bakmayın bilmediğimden soruyorum.
Bu ayar ses kalitesiyle ilgili değil. Kapalı/açık olması oyunlarda bir şeyi değiştirmiyor. Kapatabilirsiniz.

KS
yunus emre

yunus emre

Hectopat
Hayır katmıyor sadece kendi sesinizi duymaya yarıyor kulaklık takılı ve oyun oynarkan sesinizi uymazsınız çok mu bağırıyorsunuz sesiniz nasıl gidiyor tarzı durumları öğrenmek için koyulmuş bir özellik.

Şimdi anladım çok teşekkür ederim yardımlarınız için.

Yukarı