Corsair HS70 Wireless vs Void Pro Wireless

Onlardan bir tanesi bayanın konuşmasını engellemek için onu hemen kapatmıştım zaten fakat diğer özellik aslında işe yarar bir özellik olduğu için kapatmamıştım. Dün gece kapattım ama test etme şansım olmadı işe yarayıp yaramadığını.
Cızırtıyı da anlamadığım bir şekilde PUBG içerisinde bazen yapıyor. Ne tetikliyor anlamadım.
Değişim için niye Hollanda'ya gönderiliyor niye o kadar yakına, marsa falan gönderilşey miş. Bu ülkede satılan bu ülkede kar edilen bir ürün niye oraya gönderiliyor yahu.

Vallahi şöyle anlatayım türkiyede'de vektron elektronik ve penta bakıyor. Ama ben Türkiye'deki servislere vermek istemiyorum. Hem çok bekletiyorlar hem de sorun yok deyip geri gönderiyorlar. Ama Hollanda'daki RMA 2 gün içinde Hollanda'ya gidiyor 1 hafta içinde değişim olarak geliyor. Ben sıvı soğutmamı 4 kez değiştirdim onlarda.

Ben şu an iade gibi bir şey düşünmüyorum tekrar aynı arayışa girmek istemiyorum ama bazı detaylar can sıkıcı. Kulaklık kapalı şekilde sabah şarja taktım az önce baktım %86 daydı hala. Çıkarıp taktım, kapatıp açtım, şimdi baktım % 100 olmuş ilk defa.
Yani kulaklıkla ilgili bazı detaylar var, bazı şartlarda gerçekleşiyor ve o şartların ne olduğunu bilmiyoruz anladığım kadarıyla.

Ben şu an iade gibi bir şey düşünmüyorum tekrar aynı arayışa girmek istemiyorum ama bazı detaylar can sıkıcı. Kulaklık kapalı şekilde sabah şarja taktım az önce baktım %86 daydı hala. Çıkarıp taktım, kapatıp açtım, şimdi baktım % 100 olmuş ilk defa.
Yani kulaklıkla ilgili bazı detaylar var, bazı şartlarda gerçekleşiyor ve o şartların ne olduğunu bilmiyoruz anladığım kadarıyla.

Şöyle bir durum var bende %65'te kulaklığı kapatıyorum tekrar açtığımda %70 oluyor. Evet bende de şar ile böyle bir sorun var. Ama 2 saatte %100 oluyor. Senin kulaklıkta da şarj sorunu var maalesef sabahtan beri %86 çok garip.

Şöyle bir durum var bende %65'te kulaklığı kapatıyorum tekrar açtığımda %70 oluyor. Evet bende de şar ile böyle bir sorun var. Ama 2 saatte %100 oluyor. Senin kulaklıkta da şarj sorunu var maalesef sabahtan beri %86 çok garip.
Hocam konuyu hortlatıyorum ama bende bu iki kulaklıktan birisini düşünüyorum. Gönlüm Void Elite'ten yana. Corsair ucuza Wireless kulaklık çıkartacağım diye iyice saçmalamış pili 1 yıl sonra ölüyor diyorlar HS70'in. Şu an ne kullanıyorsunuz?

Hocam konuyu hortlatıyorum ama bende bu iki kulaklıktan birisini düşünüyorum. Gönlüm Void Elite'ten yana. Corsair ucuza Wireless kulaklık çıkartacağım diye iyice saçmalamış pili 1 yıl sonra ölüyor diyorlar HS70'in. Şu an ne kullanıyorsunuz?

Hocam merhaba ben kulaklığımı sattım. Şimdi Corsair HS80 modelini almak istiyorum. Aldığım zaman incelemelerimi buradan yazarım.

Geri
Yukarı