Corsair HS70 PRO Wireless vs. HS70 Wireless

Makaleler
115
Yer
İstanbul
Daha fazla  
RTINGS incelemesini okudum, HS70 Wireless çok iyi bir kulaklık olarak gözüküyor. Ancak internette baktığımda HS70 Wireless çıkmıyor, HS70 PRO Wireless çıkıyor. Sanırım onun yeni versiyonu. HS70 PRO Wireless daha iyi mi yoksa daha mı kötü? Çünkü Corsair'in bazı kulaklıklarında gariplikler var. Mesela HS50 PRO'nun HS60'tan daha iyi olması gibi şeyler. İsimlendirmeler direkt olarak modelin büyüklüğünü göstermeyebiliyor her zaman. Fikirlerinizi alabilirim.

Farklı bir öneri için bütçem maksimum 1000 TL. Müzik + oyun, kullanım yüzdesi olarak söylersem %80 müzik %20 oyun. Gerçeğe yakın ses istiyorum. Mikrofonu iyi olursa sevinirim. HS70 Wireless bu aradığım kriterlere uygun bir kulaklık bu sebeple bunu almayı düşündüm ancak HS70 PRO Wireless çıkınca sormak istedim.

@BerkayZ87 hangisi daha iyi hocam, öğrendiniz mi? HS70 Pro Wireless İtopya'da şu an indirimde, belki almayı düşünürüm.

@BerkayZ87 hangisi daha iyi hocam? HS70 Pro Wireless İtopya'da şu an indirimde, belki almayı düşünürüm.
Corsair'ın kendi forumunda PRO versiyonunun daha iyi olduğu bilgisini görmüştüm bir ara baktığımda.

Dip ses, bazen cızırtı, şarja taktığında bazen kendi kendine kapanması veya kapanıp açılması. 2'sini de kullandım, Pro'yu hala kullanıyorum. Tavsiye etmem. Mikrofonu iyidir ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı