Corsair HS70 Wireless vs Void Pro Wireless

Şu sidetone özelliğini iyice test eder misin, bu benim gerçekten kullanmak istediğim bir özellik, çünkü bağıra çağıra oyun oynamaya engel olacak bir özellik olduğunu düşünüyorum. Çekim kapasitesini falan test ettiysen onu da yazarsan sevinirim.
Ben alırsam zaten virtuoso da yaptığım gibi kabaca bir inceleme yayınlayacağım ama ne zaman alırım ne zaman gelir vs uzun iş.

Tamamdır. Şimdi CS'ye gireceğim orada senin için deneyiceğim. 1 saat sonra farkı buraya yazacağım.
Şimdi senin için sidetone özelliğini denedim. 1 maç attım CS de ben çok sevdim bu özelliği. Bütün sesimi duyabiliyordum. Ses seviyemi kendim ayarlayabildim çünkü maçlarda kendimi kaybeden birisiyim. Ve sesimi duyduğum için bağırmalarımda kesildi :) ve benden sidetone özelliği 10 puan aldı. Kendi yaptığım ayarlarımla oynadım boğuk seste gitti. Umaramım anlatabilmişimdir. Ama bundan sonra sidetone açık oynayacağım kesin.

Şu sidetone özelliğini iyice test eder misin, bu benim gerçekten kullanmak istediğim bir özellik, çünkü bağıra çağıra oyun oynamaya engel olacak bir özellik olduğunu düşünüyorum. Çekim kapasitesini falan test ettiysen onu da yazarsan sevinirim.
Ben alırsam zaten virtuoso da yaptığım gibi kabaca bir inceleme yayınlayacağım ama ne zaman alırım ne zaman gelir vs uzun iş.

Son düzenleme:
dediğim gibi çok kullanışlı bir özellik, bu yüzden uygulamasında bu özelliğin olduğu bir kulaklık almaya çalışıyorum. Windows kendi ayarlarında da var bu özellik ama şu an kullandığım kulaklıkta çok verimli olmadı.

Dediğim gibi çok kullanışlı bir özellik, bu yüzden uygulamasında bu özelliğin olduğu bir kulaklık almaya çalışıyorum. Windows kendi ayarlarında da var bu özellik ama şu an kullandığım kulaklıkta çok verimli olmadı.

Ama şöyle bir şey fark ettim sidetone açıkken sanki ayak seslerinin önüne geçiyormuş gibi hisettim. Ben bir de %75 açık hale getirmiştim belki ondanda olabilir. Belkide ayarı %50 haline getirirsem ayak seslerinin önüne geçmeyebilir.

Kırmızı ile çizdiğim mesafe kafa karıştırıcı. Dar olması kafaya çok fazla baskı yapacağı izlenimini yaratıyor.
Virtuoso ile aynı mesafe, hatta iki ürünün resmini yan yana koyunca padlerin kalınlığı da aynı. Padler yarım santim daha kalın olsaydı kulaklarıma baskı bu kadar fazla olmayacaktı. O kulaklarımı çok acıtmıştı, bu da öyle sonuçlanabilir gibi görünüyor.
hs70_pro_carbon_03_300bby.jpg

Kırmızı ile çizdiğim mesafe kafa karıştırıcı. Dar olması kafaya çok fazla baskı yapacağı izlenimini yaratıyor.
Virtuoso ile aynı mesafe, hatta iki ürünün resmini yan yana koyunca padlerin kalınlığı da aynı. Padler yarım santim daha kalın olsaydı kulaklarıma baskı bu kadar fazla olmayacaktı. O kulaklarımı çok acıtmıştı, bu da öyle sonuçlanabilir gibi görünüyor.
Eki Görüntüle 1014585

Ben neden muzdaribim şu anda biliyor musun? Oyundayken kulaklık kendi kendine kapanıyor. Ve oyundayken yine inanılmaz bir boğuk sesi var. Ve oyun içinde kulaklık kendi kendine konuşuyor. Her şeyi anladımda kendi kendine kapanmasını bir türlü çözemedim. Corsair RM'a bilet açtım onlardan cevap bekliyorum.

Benim ingilizcem yetersiz google çeviride bir yere kadar yardımcı oluyor. Şu başlığı eklemiştim ne gibi bir sorunla karşılaşabilirim diye, bir bak bakalım senin dediklerinden mi bahsediliyor

HS70 PRO
@yunus emre nedir durum?
Yardımcı oldu mu verdiğim link.
Kendi kendine kapanmayı anladım ama boğuk ses ve ulaklığın kendi kendine konuşmasını tam olarak anlamadım.
Arkadaş 1000 TL ye bir tane kulaklık mı bulunmaz ya sorunsuz. 1000 TL be kardeşim boru değil ki bu.

Son düzenleme:
Benim ingilizcem yetersiz Google çeviride bir yere kadar yardımcı oluyor. Şu başlığı eklemiştim ne gibi bir sorunla karşılaşabilirim diye, bir bak bakalım senin dediklerinden mi bahsediliyor.

HS70 PRO
@yunus emre nedir durum?
Yardımcı oldu mu verdiğim link.
Kendi kendine kapanmayı anladım ama boğuk ses ve ulaklığın kendi kendine konuşmasını tam olarak anlamadım.
Arkadaş 1000 TL'ye bir tane kulaklık mı bulunmaz ya sorunsuz. 1000 TL be kardeşim boru değil ki bu.

Kusura bakma geç cevap veriyorum. Şimdi kulaklığın 5dk da bir kapanmasını buldum. iCUE programından kulaklık ayarlarından otomatik kapanmayı devre dışı bıraktım sorun düzeldi. Kulaklığın kendi kendine konuşmasıda ayarlardan kapattım oda düzeldi. Boğuk seste maalesef Windows ve iCUE çakışıyor 7.1. bende Windows'tan uzamsal sesi açtım programdan 7.1 kapattım. O zaman düzeldi.

Bugün kargoda dağıtıma çıkmış gözüküyor ama henüz gelen bir şey olmadı, bu saatten sonrada gelir mi yada yarın arefe yarın gelir mi bilmiyorum. 7.1 zaten genel olarak kullanacağımı düşündüğüm bir teknoloji değil. Daha öncekilerde de çok hoşuma giden bir performans vermiyordu bana, aşırı boğuk geliyor. Geldiği zaman göreceğiz neyin ne olduğunu

Yeni konular

Geri
Yukarı