HS70 Pro Wireless güncellenmiyor

yunus emre

Kilopat
Arkadaşlar merhaba Corsair HS70 Pro Wireless kulaklığımın Firmware güncellemesini bir türlü yapamıyorum. Yardımcı olabilecek var mı?
Sorunu çözdüm. Konu kilitlenebilir.
Sorunun çözümü. Güncelleme bittikten sonra kulaklığı kapatın sonra Micro USB kablosunu çekin ve en son Wireless dongle çekip geri takın.

Son düzenleme:
Güncelleme geliyor mu ki güncelleyebildin? Bende sadece v0.01 firmware sürümü var ve kulaklığa çıktığından beri güncelleme gelmiyor bildiğim kadarıyla. Senin firmware sürümün nedir?

Güncelleme geliyor mu ki güncelleyebildin? Bende sadece v0.01 Firmware sürümü var ve kulaklığa çıktığından beri güncelleme gelmiyor bildiğim kadarıyla. Senin Firmware sürümün nedir?

Merhaba v0.01 Firmware güncelle misinden sonra hiç güncelleme gelmedi. Benim sürüm hala v0.01 sürümü ilk sürüm.

Merhaba v0.01 Firmware güncelle misinden sonra hiç güncelleme gelmedi. Benim sürüm hala v0.01 sürümü ilk sürüm.
Evet, forumlarda custom firmware da bulamadım, düzeltilmesi gereken bir çok problem var (son seste dipses problemi gibi). Bilgisi olan ya da elinde güncelleme dosyası olan varsa yardım ederlerse sevinirim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı