HS80 vs BlackShark V2 Pro

Serush

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 7600X, MSI PRO B650-P WIFI, * Sapphire Pulse ITX Radeon RX 570 8GB * Kingston DDR5 32GB(2x16GB) 5600MHz CL36 Fury Beast, Sharkoon SS-COOLZERO-750 750W, Arctic LIQUID FREEZER II 240, DeepCool CC560
Sorum başlıktadır. Kulaklığı uzun süre kullanacağım. Ses kasma bakımından, mikrofon bakımından hangisi daha iyidir? Şimdiden teşekkürler.

HS80 mikrofonu güzel olmasına rağmen batarya 8 saatte boşalıyor teknik verilere baktığımız BlackShark V2 Pro ortalama 20 saat kadar pil ömürü sunabiliyor. Ses kalitesi güzel. Eğer yayıncı değilseniz BlackShark V2 Pro'nun mikrofonu ortalamadır dilerseniz kullanabilirsiniz.

HS80 mikrofonu güzel olmasına rağmen batarya 8 saatte boşalıyor teknik verilere baktığımız BlackShark V2 Pro ortalama 20 saat kadar pil ömürü sunabiliyor. Ses kalitesi güzel. Eğer yayıncı değilseniz BlackShark V2 Pro'nun mikrofonu ortalamadır dilerseniz kullanabilirsiniz.

İkisi de kablolu olarak değerlendirelim hocam. HS80 kablosuz maalesef 15k gözüküyor.

İkisi de kablolu olarak değerlendirelim hocam. HS80 kablosuz maalesef 15k gözüküyor.

Konfor öncelikli takılan birisiyseniz eğer, HS80 güzeldir, Razer ile arasında fark edilebilecek bir konfor farkı bulunuyor. Corsair'in mikrofonu daha iyi iletiyor sesi, Razer biraz soluk iletiyor gibi geldi bana. Yine de siz bilirsiniz tabii ki.

Ekleme; biraz bakındıktan sonra HS80 üzerinde pad aralarının açıldığını gördüm, bunu da değerlendirmeye alınız.

Konfor öncelikli takılan birisiyseniz eğer, HS80 güzeldir, Razer ile arasında fark edilebilecek bir konfor farkı bulunuyor. Corsair'in mikrofonu daha iyi iletiyor sesi, Razer biraz soluk iletiyor gibi geldi bana. Yine de siz bilirsiniz tabii ki.
Razer'ın 2023 modeli çok kaliteli iletiyor galiba hocam.

Razer'ın 2023 modeli çok kaliteli iletiyor galiba hocam.

Kaç model olduğunu göremedim ben, sadece birkaç testine baktım karşılaştırdım. Tabii ki üretimden üretime kalite iyileşiyor olabilir. Ben Razer alırdım şahsen.

Neden Razer alırdım; mikrofonundan ziyade kulaklık tam olarak adamın nereden geleceğini söylüyor diyebiliriz, gerçekten güzel bir iletimi mevcut. Mikrofon olarak biraz soluk geldi sadece bana.

V2 Pro 2023 modelinden bahsediliyorsa eğer V2 Pro daha iyidir her türlü mikrofon / batarya olarak.
Eski blackshark'ın mikrofonu FM Radio sesi gibi veriyor. Bu yenisi galiba doğru muyum hocam?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2023'ü çok pahalı ama...

Yeni konular

Geri
Yukarı