HTML öğrenmek için YouTube kanalı önerisi

MevlütCanToy

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, HTML YouTube'dan nereden öğrenilir? Neden HTML ve CSS aynı video da ders veriyorlar? İngilizcem kötü ama kodları ve algoritmayı anlıyorum. En iyi anlatan hoca var mı YouTube'da? Prototurk önermeyin sesi az geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden HTML ve CSS aynı video da ders veriyorlar?
Hocam ikisi et ve tırnak gibi bir şey.Biri inşaatın kaba şeklini belirtiyor diğeri bu kaba şeklin nasıl bir boya , çerçeve,en , boy oranını belirliyor.İnşaata başlarken de bu ikisini az çok bilip başlamak gerektiğinden ikisini aynı anda anlatıyorlar.

Site önerisine gelince aklımda bir kaç tane olacak düzenleden buraya yazarım bir ar-ge yapmam lazım.
Volkan Alakent'in udemy css ve js dersleri baya güzel Youtube da dersleri varsa takip edebilirsiniz.

Kablosuzkedi kanalı güzeldir
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Adem İlter var aklıma gelenler.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar, HTML YouTube'dan nereden öğrenilir? Neden HTML ve CSS aynı video da ders veriyorlar? İngilizcem kötü ama kodları ve algoritmayı anlıyorum. En iyi anlatan hoca var mı YouTube'da? Prototurk önermeyin sesi az geliyor.
HTML ve CSS kardeş gibidir. En iyi anlatan hoca yoktur, en iyi senin anladığın hoca vardır. Mesela bana göre John Smilga en iyisi. Ama başkasına göre kötü gelebilir.
Yazılım Bilimi veya Sadık Turan'a bakın isterseniz.

Yeminle yukarıdaki yorumunuza katılıyorum.Sadık Turan da güzel anlatıyo ama ne zaman videolarını açsam uykum geliyo bu benlik bir sorun .Dediğiiz gibi kişiden kişiye çok değişiyor.
Aynen hocam. Mesela Maximillian Schwarzmüller diye birisi var herkes çok seviyor onun kurslarını ama ben sevemiyorum çünkü çok ama çok fazla teorik bilgi verdiği için sıkılıyorum. Aynı şey Jonas Schmedtmann hoca için de geçerli. Ama John Smilga onların tersine proje bazlı ilerlediği için daha iyi öğreniyorum ve sıkılmıyorum.

Hocam ikisi et ve tırnak gibi bir şey.Biri inşaatın kaba şeklini belirtiyor diğeri bu kaba şeklin nasıl bir boya , çerçeve,en , boy oranını belirliyor.İnşaata başlarken de bu ikisini az çok bilip başlamak gerektiğinden ikisini aynı anda anlatıyorlar.

Site önerisine gelince aklımda bir kaç tane olacak düzenleden buraya yazarım bir ar-ge yapmam lazım.
Volkan Alakent'in udemy css ve js dersleri baya güzel Youtube da dersleri varsa takip edebilirsiniz.

Kablosuzkedi kanalı güzeldir
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Adem İlter var aklıma gelenler.
Hocam ama sadece CSS vermiş HTML yok mu Kablosuzkedi kanalı?

Yeni konular

Geri
Yukarı