HTML ve CSS olmadan web sitesi yapılabilir mi?

I Am Bunny.exe

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Küçük kodlama işlemleri ve editörlük.
Arkadaşlar ben sadece JavaScript ile site acmak istiyorum bu mumkun mu?

CSS dekor oluyor HTML iskelet JavaScript komut, işlev vs.

Udemy'den sadık turan öneririm. Ben onun sayesinde çok iyi öğrendim.

JavaScript ile açıyor olsan bile site dosyaları HTML, CSS ve bunların türevleri diller ile okunur. Express gibi motorlar ile hazır şablonlar kullanman mümkün.

Hayır açamazsın. Bir web sitesi açman için HTML'e ihtiyacın var. Stil vermek için CSS, fonksiyon için JS. React ile basitleştirebilirsin bu işi.

JS ve css html ve database yetermi?
Bir web sitesi için HTML bile yeter. Düz durmasın diyorsan tasarım için CSS kullanırsın ve biter. JS zorunlu değil. Mesela imzamda kendi web sitem var ve sadece 1 javascript projesi çalışıyor, o da sağ altta çıkan yukarı ok sitede en üste çıkmak için. Dediğim gibi JS zorunlu değil. Benim sitemde sadece HTML ve CSS var.

Bir web sitesi için HTML bile yeter. Düz durmasın diyorsan tasarım için CSS kullanırsın ve biter. JS zorunlu değil. Mesela imzamda kendi web sitem var ve sadece 1 javascript projesi çalışıyor, o da sağ altta çıkan yukarı ok sitede en üste çıkmak için. Dediğim gibi JS zorunlu değil. Benim sitemde sadece HTML ve CSS var.
Hocam ben javascript ile sitemde oyun yapabilirmiyim mesela 2d dino gibi bi oyun.

Yeni konular

Geri
Yukarı